آیین نامه ها و قوانین موسسه کیش

تعیین سطح
مرحله اول ثبت نام در کلاس های آموزشی انجام تعیین سطح می باشد. کارشناس آموزش از طریق مصاحبه توانایی شما در استفاده از زبان مورد نظر را بر مبنای معیار استاندارد
(CEFR) Common European Framework of Reference for Languages
می سنجد. این معیار استاندارد در تمامی کشور ها و برای سنجش سطح زبان آموزان تمامی زبان ها مورد استفاده قرار می گیرد. بر اساس سنجش انجام شده در رابطه با توانایی های زبان آموز، سن زبان آموز و محتوای کتاب های مورد استفاده، مناسب ترین سطح ممکن برای وی تعیین می شود. معمولا زبان آموزان پنج و شش سال در گروه خردسال، هفت الی دوازده سال در گروه کودک، سیزده الی هجده سال در گروه نوجوان و بالای هجده سال در گروه بزرگسال قرار می گیرند. البته دانش فعلی و پیشینه زبان آموز در تعیین سطح و گروه سنی مناسب وی موثر خواهد بود. زبان آموزانی که در گروه های سنی مختلف هیچ پیشینه زبانی نداشته باشند معمولا بدون تعیین سطح در سطوح ابتدایی قرار می گیرند مگر در مواردی که زبان آموزان بزرگسال یا نوجوان آمادگی شرکت در سطح Beginner  را نداشته باشند و کارشناس آموزش برای ایشان سطح   True Beginner  را تعیین نماید. در ترم های ابتدائی (خصوصا در سطوح پایین تر) گاهی زبان آموزان تفاوت جزئی در سطح دارند که این مورد با گذشت زمان و بالاتر رفتن سطح ایشان از میان می رود. به خاطر داشته باشید تعداد ترم ها و ساعاتی که شما در موسسات دیگر صرف تحصیل زبان نموده اید معیار اصلی در تعیین سطح شما نبوده و دانش فعلی شما مورد ارزیابی قرار می گیرد. توجه داشته باشید تست های تعیین سطح که در سایت های مختلف از جمله سایت موسسه علوم و فنون کیش به صورت رایگان و صرفا کتبی برگزار می شوند ابزاری برای خودآزمایی شما بوده و معیار موسسه برای انتخاب سطح شما نمی باشد.

شرایط شرکت در کلاس های آموزش زبان
کلاس های مجازی موسسه علوم و فنون کیش در پانزده جلسه برگزار می شوند.
هر جلسه هفتاد و پنج دقیقه زمان می برد.
حضور در تمام جلسات آموزشی الزامیست.
ارزیابی از زبان آموزان بر اساس اهداف آموزشی هر جلسه و از طریق فرم ارزیابی توسط استاد انجام می شود. در بعضی سطوح آزمون پایان ترم نیز تا بیست درصد در ارزیابی زبان آموز موثر است. با توجه به اینکه بخش زیادی از نمره در طی برگزاری کلاس ها و بر اساس عملکرد زبان آموز تعیین می شود، برای زبان آموزانی که فقط حضور صوری در کلاس داشته و فعالیت موثر در کار کلاسی ندارند حضور در کلاس ثبت نمی شود.
زبان آموزانی که بیش از سه جلسه غیبت داشته باشند می توانند در کلاس ها حضور پیدا کنند اما مجوز شرکت در آزمون پایان ترم را نخواهند داشت و می بایست مجدد سطح فعلی خود را تکرار کنند. این افراد می توانند برای جبران غیبت های خود به ازاء سه جلسه غیبت یک جلسه خصوصی ثبت نام کرده و مجوز شرکت در آزمون دریافت نمایند.
حداقل نمره قبولی در کلاس های آموزشی شصت و پنج می باشد. زبان آموزان نتیجه ارزیابی خود را به صورت A+  (95 الی 100)، A (85 الی 94)، B+ (75 الی 84)، B (65 الی 75) و C (0 الی 64) مشاهده می نمایند.
آزمون کتبی پایان ترم که بخشی از ارزیابی زبان آموز محسوب می شود به صورت آنلاین برگزار می گردد. در صورتی که زبان آموز در زمان تعیین شده در آزمون کتبی شرکت نکند می تواند با پرداخت هزینه آزمون مجدد، دسترسی برای پاسخگویی به سوالات آزمون آنلاین کتبی دریافت نماید.

شرایط انصراف
تا قبل از شروع کلاس ها 90 درصد مرجوع می شود.
پس از شروع کلاس ها تا قبل از جلسه دوم 50 درصد مرجوع می شود.
پس از جلسه دوم امکان انصراف وجود ندارد.
بعد از انصراف مبلغ به حساب کاربری زبان آموز باز می گردد.
جهت درخواست واریز مبلغ به حساب بانکی خود با واحد ارتباط با مشتریان تماس بگیرید.

در این مورد دیدگاه تان را بیان نمایید

* نام خود را وارد نمایید .
لغو
*دیدگاه تان را بیان نمایید .

شرکت در آزمون آنلاین
شما قبلا در این آزمون شرکت نموده اید
کد ملی معتبر نمیباشد
شماره همراه معتبر نمیباشد

دریافت محتوای آموزشی موسسه زبان کیش

برای دریافت اخرین محتوای آموزشی و اخبار موسسه زبان کیش ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید: