بازدید دکتر پورعلی از سیستم آموزش آنلاین موسسه علوم و فنون کیش

بازدید دکتر پورعلی از سیستم آموزش آنلاین موسسه علوم و فنون کیش

به گزارش روابط عمومی موسسه علوم و فنون کیش روز چهارشنبه 24 اردیبهشت ماه 1399 دکتر سعید پورعلی معاون فرهنگی و اجتماعی و سرپرست معاونت گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش و همچنین رئیس هیات مدیره موسسه علوم و فنون کیش از سیستم آموزش آنلاین زبان این موسسه بازدید به عمل آورد.

 این بازدید با حضور دکتر مسعود توفیقی مدیرعامل و عضوهیات مدیره موسسه علوم و فنون کیش، دکتر امین محمودی نیا عضو هیات مدیره و مدیر مالی و اداری و همچنین علی امینی رئیس اداره امور شعب و مراکز موسسه انجام شد. دکتر توفیقی طی این بازدید ظرفیت های زیرساختی آموزش آنلاین موسسه را  تشریح نمود و پشتیبانی و ارتباط مستمر با مشتریان یعنی زبان آموزان و کاربران این سامانه را به عنوان یکی از اصلی ترین نقاط قوت آن برشمرد.

دکتر پورعلی با بازدید از کلاس های آنلاین و همچنین واحد ارتباط با مشتریان (CRM) و گفت و گوی مستقیم با کارشناسان این حوزه  ظرفیت به وجود آمده در موسسه علوم و فنون کیش  را به عنوان یکی از موسسات وابسته به سازمان منطقه آزاد کیش شایان توجه دانست. ایشان در ادامه از بهره برداری از زیرساخت سیستم آموزش آنلاین موسسه علوم و فنون کیش و گسترش آن به موضوعات مختلف استقبال نمود و عملکرد موسسه را درخشان توصیف کرد. 

لازم به ذکر است با شیوع ویروس کرونا و تعطیلی مدارس و مراکز آموزشی موسسه علوم و فنون کیش اقدام به راه اندازی سیستم آموزش آنلاین زبان نموده است و تا پایان هفته سوم اردیبهشت ثبت نام در این کلاس ها تمدید شده است.

کلیه متقاضیان می توانند با مراجعه به وبسایت موسسه به آدرس https://kish-ist.net اقدام به ثبت نام نمایند و یا در صورت وجود هر گونه سوال و پرسش با واحد ارتباط با مشتریان به شماره 41592222 تماس حاصل نمایند.

 

در این مورد دیدگاه تان را بیان نمایید

* نام خود را وارد نمایید .
لغو
*دیدگاه تان را بیان نمایید .

شرکت در آزمون آنلاین
شما قبلا در این آزمون شرکت نموده اید
کد ملی معتبر نمیباشد
شماره همراه معتبر نمیباشد