بازدید دکتر پورعلی از سیستم آموزش آنلاین موسسه علوم و فنون کیش

بازدید دکتر پورعلی از سیستم آموزش آنلاین موسسه علوم و فنون کیش

به گزارش روابط عمومی موسسه علوم و فنون کیش روز چهارشنبه 24 اردیبهشت ماه 1399 دکتر سعید پورعلی معاون فرهنگی و اجتماعی و سرپرست معاونت گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش و همچنین رئیس هیات مدیره موسسه علوم و فنون کیش از سیستم آموزش آنلاین زبان این موسسه بازدید به عمل آورد.

 این بازدید با حضور مسعود توفیقی مدیرعامل و عضوهیات مدیره موسسه علوم و فنون کیش، امین محمودی نیا عضو هیات مدیره و مدیر مالی و اداری و همچنین علی امینی رئیس اداره امور شعب و مراکز موسسه انجام شد. دکتر توفیقی طی این بازدید ظرفیت های زیرساختی آموزش آنلاین موسسه را  تشریح نمود و پشتیبانی و ارتباط مستمر با مشتریان یعنی زبان آموزان و کاربران این سامانه را به عنوان یکی از اصلی ترین نقاط قوت آن برشمرد.

دکتر پورعلی با بازدید از کلاس های آنلاین و همچنین واحد ارتباط با مشتریان (CRM) و گفت و گوی مستقیم با کارشناسان این حوزه  ظرفیت به وجود آمده در موسسه علوم و فنون کیش  را به عنوان یکی از موسسات وابسته به سازمان منطقه آزاد کیش شایان توجه دانست. ایشان در ادامه از بهره برداری از زیرساخت سیستم آموزش آنلاین موسسه علوم و فنون کیش و گسترش آن به موضوعات مختلف استقبال نمود و عملکرد موسسه را درخشان توصیف کرد. 

لازم به ذکر است با شیوع ویروس کرونا و تعطیلی مدارس و مراکز آموزشی موسسه علوم و فنون کیش اقدام به راه اندازی سیستم آموزش آنلاین زبان نموده است و تا پایان هفته سوم اردیبهشت ثبت نام در این کلاس ها تمدید شده است.

کلیه متقاضیان می توانند با مراجعه به وبسایت موسسه به آدرس https://kish-ist.net اقدام به ثبت نام نمایند و یا در صورت وجود هر گونه سوال و پرسش با واحد ارتباط با مشتریان به شماره 41592222 تماس حاصل نمایند.

عکس / نوید ناصحی فر

 

 

 

در این مورد دیدگاه تان را بیان نمایید

* نام خود را وارد نمایید .
لغو
*دیدگاه تان را بیان نمایید .

شرکت در آزمون آنلاین
شما قبلا در این آزمون شرکت نموده اید
کد ملی معتبر نمیباشد
شماره همراه معتبر نمیباشد

دریافت محتوای آموزشی موسسه زبان کیش

برای دریافت اخرین محتوای آموزشی و اخبار موسسه زبان کیش ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید: