انتصاب سرپرست جدید مدیریت مالی و اداری مؤسسه آموزشی علوم و فنون کیش

طی حکمی از سوی مدیرعامل مؤسسه آموزشی علوم و فنون کیش، امین محمودی نیا به عنوان سرپرست مدیریت مالی و اداری این مؤسسه منصوب شد.
انتصاب سرپرست جدید مدیریت مالی و اداری مؤسسه آموزشی علوم و فنون کیش

به گزارش روابط عمومی مؤسسه آموزشی علوم و فنون کیش، روز دوشنبه 18 آذرماه 98، طی حکمی از سوی‌ دکترمسعود توفیقی مدیرعامل مؤسسه آموزشی علوم و فنون کیش، امین محمودی نیا به عنوان سرپرست جدید مدیریت مالی و اداری این مؤسسه منصوب شد.

دکتر توفیقی ضمن تشکر از دکتر غلامحسین مظفری ریاست هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش، دکتر داریوش سلیمی مدیرعامل اسبق مؤسسه و دکتر محمدرضا ویژه مدیریت مالی و اداری پیشین مؤسسه، جهت پی ریزی و خلق طرح‌های نو، اظهار امیدواری کرد که با حضور محمودی نیا، جایگاه مؤسسه در بدنه اجرایی آموزشی کشور ارتقاء یابد و امکان توسعه و هرچه بیشتر شناخته شدن مؤسسه، بیش از پیش فراهم گردد.

مدیرعامل مؤسسه آموزشی علوم و فنون کیش همچنین بر تعامل و ارائه ایده ها، نکات و پیشنهادات توسط کلیه پرسنل مؤسسه تاکید نمود و افزود همگی مساعدت کنیم تا خلق شیوه های نوین آموزشی، تعامل با بخش خصوصی با رویکرد برد-برد و مسیر رو به رشد مؤسسه در یک چارچوب هدفمند و منسجم هموار گردد.

سرپرست جدید مالی و اداری مؤسسه، منابع انسانی را عامل اساسی توسعه هر مجموعه ای دانست و عنوان کرد با درایت، نوع نگاه و سیاست های مدیریتی دکتر توفیقی اتفاقات بسیار خوبی در انتظار مؤسسه خواهد بود.

در این مورد دیدگاه تان را بیان نمایید

* نام خود را وارد نمایید .
لغو
*دیدگاه تان را بیان نمایید .

شرکت در آزمون آنلاین
شما قبلا در این آزمون شرکت نموده اید
کد ملی معتبر نمیباشد
شماره همراه معتبر نمیباشد