برگزاری جلسه مدیرعامل مؤسسه آموزشی علوم و فنون کیش با مدیران شعب تهران

برگزاری جلسه مدیرعامل مؤسسه آموزشی علوم و فنون کیش با مدیران شعب تهران

به گزارش روابط عمومی مؤسسه آموزشی علوم و فنون کیش، جلسه مدیرعامل مؤسسه با مدیران شعب تهران در روز شنبه 25 خردادماه در دفتر مرکزی برگزار گردید.

در ابتدا، جناب آقای دکتر سلیمی مدیرعامل مؤسسه، ضمن عرض خیرمقدم و ابراز خرسندی از حضور در جمع همکاران، به تبیین سیاست های مؤسسه پرداختند. تلاش در جهت اجرایی شدن رسالت اصلی مؤسسه؛ که همانا انجام کلیه امور مربوط به آموزش و پژوهش سازمان منطقه آزاد کیش، حفظ و ارتقاء اعتبار مؤسسه از اولویتهای اصلی این دوره خواهد بود. در ادامه، گزارشی از اقدامات صورت پذیرفته در دو ماه اخیر ارائه و مطالبی درخصوص برنامه ریزی و اقدامات صورت پذیرفته جهت استفاده از امکانات بالقوه و بالفعل موجود به منظور افزایش کیفیت آموزشی، گسترش تعداد شعب در سطح کشور، بازاریابی و تبلیغات مؤثر، اثربخش و منسجم به ویژه در فضای مجازی، برگزاری دوره های مجازی و دوره خاص و پیشرفته مطرح شد.  

همچنین، مدیرعامل مؤسسه بر تعامل و تفاهم، ایجاد بستر اعتماد، احترام، شفافیت و روحیه همدلی بین شعب و دفتر ستادی که از مصادیق عوامل رشد و توسعه مؤسسه می باشد؛ تأکید نمودند. سپس، ایشان، آقای دکتر محمدرضا ویژه را به عنوان مدیر اداری و مالی مؤسسه به همکاران معرفی کردند.

در ادامه جلسه، مدیران شعب حاضر در جلسه، انتقادات و پیشنهادات خود را در مورد فعالیت ها و روابط شعب با دفتر مرکزی مطرح نمودند و در پایان ابراز امیدواری کردند که با حضور آقای دکتر سلیمی و تعامل بین شعب و دفتر مرکزی در تمامی ابعاد، مؤسسه کیش بتواند گام های استواری در جهت نیل به اهداف آموزشی بردارد.

در این مورد دیدگاه تان را بیان نمایید

* نام خود را وارد نمایید .
لغو
*دیدگاه تان را بیان نمایید .

شرکت در آزمون آنلاین
شما قبلا در این آزمون شرکت نموده اید
کد ملی معتبر نمیباشد
شماره همراه معتبر نمیباشد