تمدید مهلت ارسال آثار به دومین جشنواره داستان صوتی کیش

رئیس دومین جشنواره داستان صوتی کیش با عنوان«واگویه‌های جنوب» از تمدید مهلت ارسال آثار به این جشنواره به مدت یک ماه خبر داد.
تمدید مهلت ارسال آثار به دومین جشنواره داستان صوتی کیش

به گزارش روابط عمومی مؤسسه آموزشی علوم و فنون کیش، رضا اردلان در خصوص تمدید مهلت ارسال آثار به این جشنواره گفت: با توجه به اینکه تولید داستان صوتی زمان‌بر بوده و نیازمند امکانات فنی ضبط صدا است، شورای سیاست‌گذاری دومین جشنواره داستان صوتی کیش تصمیم گرفت تا مهلت ارسال آثار به این رویداد را تا سوم آبان امسال تمدید کند.

وی با بیان اینکه تا امروز استقبال بسیار خوبی از این جشنواره توسط علاقمندان در جنوب کشور صورت گرفته است، بخاطر قرار گرفتن در پیک‌های چهارم و پنجم کرونا، برخی از داستان‌‎نویسان به دلیل درگیری با این ويروس، شرایط ضبط داستان خود را نداشتند و پس از قرار گرفتن در شرایط مساعدتر، این امکان با فراغ بال بیشتری برایشان فراهم است.

اردلان اظهار داشت: سعید پورعلی،منصور ضابطیان و بابک عامل به همراه، اعضایشورای سیاستگذاری دومین دوره جشنواره دوستان صوتي کیش را تشکیل می‌دهیم و بابک عامل به عنواندبیر این رویداد حضور دارد .

در ادامه امین جوکار، مدیر هنری دومین جشنواره داستان صوتی کیش نیز گفت: پذیرش آثار صرفا با داستان‌ هايي است که به زبان فارسی و لهجه‌‌ی یکی از استان‌هاي جنوبي کشور شامل هرمزگان، سیستان و بلوچستان، خوزستان، بوشهر، فارس، چهارمحال و بختیاری، یزد، كرمان و کهگیلویه و بویراحمد، روایت شده باشد.

وی با اشاره به اینکه در آیین اختتامیه این رویداد که دیماه امسال برگزار خواهد شد از سه تولیدکننده برتر باجایزه‌های ۴۰، ۳۰ و ۲۰میلیون ریالی، دیپلم افتخار وهمچنین تندیس تقدیر خواهد شد، بیان کرد: همچنین دوداستان تحسین‌شده از سوی هیئت داوران نیز جوایز ۵ میلیون ریالی دریافت می‌کنند.

جوکار ادامه داد: در مراسم اختتامیه از لوح فشرده آثار برگزیده جشنواره نخست و دوم داستان صوتی کیش نیز رونمایی می‌شود.

وی گفت: برای شرکت در جشنواره محدودیت سنی وجودندارد، هر شرکت‌ کننده مجاز به ارسال حداکثر سهداستان صوتی به جشنواره است و داستان‌های صوتیارسال شده باید با فرمت‌ mp3 باشند.

جوکار بیان کرد: با توجه به تمدید زمان آثار، علاقه‌مندانتا روز سوم آبان ماه سال‌جاری امکان بارگذاریداستان‌های خود در درگاه اینترنتی festival.kish.ir رادارند.

گفتنی است اولین دوره این جشنواره سال گذشته باحضور داستان‌نویسانی از استان‌های بوشهر، هرمزگان،خوزستان و سیستان بلوچستان برگزار شد.

 

در این مورد دیدگاه تان را بیان نمایید

* نام خود را وارد نمایید .
لغو
*دیدگاه تان را بیان نمایید .

شرکت در آزمون آنلاین
شما قبلا در این آزمون شرکت نموده اید
کد ملی معتبر نمیباشد
شماره همراه معتبر نمیباشد

دریافت محتوای آموزشی موسسه زبان کیش

برای دریافت اخرین محتوای آموزشی و اخبار موسسه زبان کیش ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید: