بازدید دکتر آخوندی از ساز و کار آموزش آنلاین زبان موسسه علوم و فنون کیش

بازدید دکتر آخوندی از ساز و کار آموزش آنلاین زبان موسسه علوم و فنون کیش

به گزارش روابط عمومی موسسه علوم و فنون کیش روز شنبه 13 اردیبهشت ماه 99 دکتر ناصرآخوندی معاونت توسعه مدیریت سازمان منطقه آزاد کیش به همراه دکتر مسعود توفیقی مدیرعامل و عضو هیات مدیره موسسه علوم و فنون کیش از ساز و کار کلاس های آنلاین زبان این موسسه بازدید به عمل آوردند.

دکتر آخوندی یکی از ویژگی های اصلی کلاس های آنلاین را حذف زمان و هزینه رفت و آمد به آموزشگاه ها عنوان کرد و افزود ورود موسسه علوم و فنون کیش به عرصه آموزش آنلاین قطعا در روند توسعه و پیشرفت این موسسه نقش بسزایی خواهد داشت.

دکتر توفیقی استقبال زبان آموزان از پلتفرم آموزش آنلاین موسسه را امیدبخش توصیف کرد و در ادامه گفت ثبت نام و حضور زبان آموزان از اقصی نقاط ایران در کلاس ها فرصت یادگیری زبان را برای بسیاری تسهیل کرده و خوشبختانه حضور کیشوندان در این کلاس ها نیز می تواند رسالت موسسه علوم و فنون کیش به عنوان بازوی آموزشی سازمان منطقه آزاد کیش را تقویت نماید.

وی در ادامه افزود با توجه به اینکه آموزش آنلاین موسسه علوم  فنون کیش به صورت تعاملی و مکالمه محور بوده و از نظر زمانی حتی آخرهفته ها و روزی های تعطیل را نیز پوشش می دهد امکان شرکت در کلاس برای طیف قابل توجهی از مخاطبان به ویژه مدیران، کارمندان و دانشجویان نیز فراهم شده است.

لازم به ذکر است آموزش آنلاین زبان در موسسه علوم و فنون کیش به عنوان یک مسئولیت اجتماعی پس از شیوع ویروس کرونا آغاز شد و اکنون مخاطبان بسیاری را به خود جذب نموده است. کلیه علاقمندان جهت ثبت نام می توانند با شماره 41592222 تماس حاصل نموده و یا به وبسایت موسسه علوم و فنون کیش به نشانی www.kish-ist.net  مرجعه نمایند.

در این مورد دیدگاه تان را بیان نمایید

* نام خود را وارد نمایید .
لغو
*دیدگاه تان را بیان نمایید .

شرکت در آزمون آنلاین
شما قبلا در این آزمون شرکت نموده اید
کد ملی معتبر نمیباشد
شماره همراه معتبر نمیباشد