دیدار آقای دکتر تهرانی مدیرعامل موسسه آموزشی علوم و فنون کیش با اساتید و کارکنان شعبه رشت

نشست صمیمانه آقای دکتر تهرانی مدیرعامل موسسه کیش با اساتید شعبه رشت نوزدهم شهریور ماه برگزار گردید.
دیدار آقای دکتر تهرانی مدیرعامل موسسه آموزشی علوم و فنون کیش با اساتید و کارکنان شعبه رشت

به گزارش روابط عمومی موسسه آموزشی علوم و فنون کیش  آقای دکتر تهرانی مدیرعامل موسسه ضمن تشکر از زحمات اساتید و کارکنان شعبه رشت گفت : امروز با اقدامات انجام شده شاهد توسعه و ارتقاء جایگاه موسسه کیش در سطح کشور  هستیم که بدون شک اساتید موسسه در کسب این موفقیت نقش بسزایی را داشته اند .

ایشان به اقدامات توسعه محور انجام شده در استان گیلان اشاره کرد و افزود : پس از انعقاد تفاهم نامه با اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان ، اقدامات لازم جهت اجرای طرح هردانش آموز ، یک مهارت در سطح استان گیلان در حال انجام بوده و به زودی شاهد اجرای این طرح بزرگ در استان خواهیم بود .

مدیرعامل موسسه کیش در ادامه به تشریح فعالیتهای صورت گرفته در حوزه توسعه شعب پرداخت و گفت : طی دوسال اخیر تعداد شعب از 64 مرکز به 120 مرکز افزایش یافته است . وی نظارت و ارتقاء سیستم آموزشی و کیفیت بخشی به آن را از مهمترین محورهای مورد نظر در کنار توسعه کمی عنوان کرد و گفت : در شش ماهه دوم سال 94 توسعه موسسه در سراسر کشور در اولویت بوده و در همین راستا نظارت بر عملکرد کلیه شعب  و کیفیت بخشی به نظام آموزشی طبق برنامه ریزی مصوب انجام خواهد شد .

آقای دکتر تهرانی در بخش دیگری از سخنان خود ، نکاتی را در خصوص اقدامات رفاهی و انگیزشی در حال اقدام بیان کرد و گفت : اولین تور آموزشی ویژه اساتید و زبان آموزان شعب در جزیره زیبای کیش در حال برگزاری بوده که این طرح با استقبال خانواده های زبان آموزان مواجه گردیده است . ایشان افزود : این برنامه با هدف ارتقاء خدمات آموزشی و تقویت مکالمه زبان آموزان همراه با برنامه های متنوع آموزشی و تفریحی برگزار و از هنگام عزیمت و تا زمان برگشت به فرودگاه تهران ، کلیه مکالمات به زبان انگلیسی می باشد .

در پایان جلسه آقای دکتر تهرانی در راستای اجرایی نمودن مصوبه هیأت مدیره موسسه مبنی بر ادامه فعالیت شعبه کیش با مشارکت بخش خصوصی ، ضمن معرفی آقای دکتر تاجیک به عنوان مدیر جدید شعبه ، اقدامات توسعه محور مورد نظر در خصوص توسعه شعبه رشت را عنوان نمودند .

در ادامه نیز اساتید شعبه  ضمن عرض تشکر از آقای دکتر تهرانی مدیر عامل موسسه بابت اقدامات صورت گرفته ، سئوالات خود را مطرح و آمادگی خود را جهت همکاری در پیشبرد اهداف موسسه اعلام نمودند.

در این مورد دیدگاه تان را بیان نمایید

* نام خود را وارد نمایید .
لغو
*دیدگاه تان را بیان نمایید .

شرکت در آزمون آنلاین
شما قبلا در این آزمون شرکت نموده اید
کد ملی معتبر نمیباشد
شماره همراه معتبر نمیباشد