بازدید مدیرشتابدهنده فینووا از مرکز نوآوری کیش

بازدید مدیرشتابدهنده فینووا از مرکز نوآوری کیش

به گزارش روابط عمومی موسسه علوم و فنون کیش روز پنجشنبه مورخ ۸ اسفندماه ۹۸، دکتر آرین افشار مدیرشتابدهنده فینووا طی نشستی با مسئولین مرکز نوآوری کیش، ضمن معرفی فعالیت‌های فینووا از این مرکز بازدید نمود.

دکتر افشار بزرگترین مساله توسعه اکوسیستم نوآوری در جزیره کیش را کمبود نیروی انسانی فنی و تکنیکال در حوزه فناوری اطلاعات دانست. مدیر شتابدهنده فینووا برای جزیره کیش کمپوس‌های استارتاپی یک ماهه با تسهیل رفت و آمد و اسکان کم هزینه پیشنهاد داد. به طوری که در شرکت‌ها و مجموعه‌های شتابدهنده تجربه خوشایند و متفاوتی از کیش ایجاد نماید تا انگیزه توسعه فعالیتهایشان در کیش را داشته باشند.

لازم به توضیح است فینووا یکی از بازیگران اصلی اکوسیستم کارآفرینی ایران است که فعالیت خود را در سال ۱۳۹۴ با راه‌اندازی اولین فضای کار اشتراکی ایران آغاز کرد. این مرکز با حمایت از استارتاپ‌ها بستری را ایجاد نمود تا کارآفرینان از فرصت هم‌افزایی، یادگیری و شبکه‌سازی بهره‌مند شوند و با حضور در این فضا شانس بیشتری برای رشد و جذب سرمایه مورد نیاز خود به دست آورند. فینووا با سرمایه‌گذاری بر روی استارتاپ‌ها و راه‌اندازی شتابدهنده، زنجیره حمایت خود از اکوسیستم کارآفرینی را تکمیل ساخت. برگزاری رویدادهای تخصصی آموزش‌محور و حمایت از رویدادهای کارآفرینی از دیگر فعالیت‌های این مرکز در جهت رشد اکوسیستم کارآفرینی به شمار می‌آید.

 

در این مورد دیدگاه تان را بیان نمایید

* نام خود را وارد نمایید .
لغو
*دیدگاه تان را بیان نمایید .

شرکت در آزمون آنلاین
شما قبلا در این آزمون شرکت نموده اید
کد ملی معتبر نمیباشد
شماره همراه معتبر نمیباشد

دریافت محتوای آموزشی موسسه زبان کیش

برای دریافت اخرین محتوای آموزشی و اخبار موسسه زبان کیش ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید: