برگزاری دومین کارگاه‌ آموزشی "مهارت های ارتباطی و آداب تشریفات" در جزیره کیش

این کارگاه آموزشی به همت مؤسسه آموزشی علوم و فنون کیش و به در خواست معاونت گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش با هدف ارتقای مهارت‌های ارتباطی کارکنان حوزه گردشگری در مرکز همایش‌های بین المللی کیش برگزار گردید.
برگزاری دومین کارگاه‌ آموزشی "مهارت های ارتباطی و آداب تشریفات" در جزیره کیش

        به گزارش روابط عمومی مؤسسه آموزشی علوم و فنون کیش، روز دوشنبه 15 مهرماه 98، کارگاه آموزشی "مهارت‌های ارتباطی و آداب تشریفات" ویژه کارکنان جامعه دفاتر مسافرتی و گردشگری کیش به همت مؤسسه آموزشی علوم و فنون کیش و به درخواست معاونت گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش، در مرکز همایش‌های بین المللی کیش برگزار شد.

      با عنایت به نقش مؤسسه آموزشی علوم و فنون کیش به عنوان بازوی آموزشی و پژوهشی سازمان منطقه آزاد کیش، دوره‌های باز آموزی مهارت‌های ارتباطی و آداب تشریفات  به صورت تقویم آموزشی سالیانه، تهیه و تدوین شده و در قالب "دوشنبه های آموزش" برگزار خواهد شد. اولین جلسه این دوره آموزشی برای کارکنان مراکز پذیرایی کیش دوشنبه هشتم مهرماه برگزار شد.

لازم به ذکر است مؤسسه آموزشی علوم و فنون کیش در سال گذشته، این دوره های ­آموزشی را  برای 847 نفر از کارکنان مراکز پذیرایی و گردشگری در جزیره کیش برگزار نموده است.

در این مورد دیدگاه تان را بیان نمایید

* نام خود را وارد نمایید .
لغو
*دیدگاه تان را بیان نمایید .

شرکت در آزمون آنلاین
شما قبلا در این آزمون شرکت نموده اید
کد ملی معتبر نمیباشد
شماره همراه معتبر نمیباشد

دریافت محتوای آموزشی موسسه زبان کیش

برای دریافت اخرین محتوای آموزشی و اخبار موسسه زبان کیش ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید: