برگزاری دومین کارگاه‌ آموزشی "مهارت های ارتباطی و آداب تشریفات" در جزیره کیش

این کارگاه آموزشی به همت مؤسسه آموزشی علوم و فنون کیش و به در خواست معاونت گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش با هدف ارتقای مهارت‌های ارتباطی کارکنان حوزه گردشگری در مرکز همایش‌های بین المللی کیش برگزار گردید.
برگزاری دومین کارگاه‌ آموزشی "مهارت های ارتباطی و آداب تشریفات" در جزیره کیش

        به گزارش روابط عمومی مؤسسه آموزشی علوم و فنون کیش، روز دوشنبه 15 مهرماه 98، کارگاه آموزشی "مهارت‌های ارتباطی و آداب تشریفات" ویژه کارکنان جامعه دفاتر مسافرتی و گردشگری کیش به همت مؤسسه آموزشی علوم و فنون کیش و به درخواست معاونت گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش، در مرکز همایش‌های بین المللی کیش برگزار شد.

      با عنایت به نقش مؤسسه آموزشی علوم و فنون کیش به عنوان بازوی آموزشی و پژوهشی سازمان منطقه آزاد کیش، دوره‌های باز آموزی مهارت‌های ارتباطی و آداب تشریفات  به صورت تقویم آموزشی سالیانه، تهیه و تدوین شده و در قالب "دوشنبه های آموزش" برگزار خواهد شد. اولین جلسه این دوره آموزشی برای کارکنان مراکز پذیرایی کیش دوشنبه هشتم مهرماه برگزار شد.

لازم به ذکر است مؤسسه آموزشی علوم و فنون کیش در سال گذشته، این دوره های ­آموزشی را  برای 847 نفر از کارکنان مراکز پذیرایی و گردشگری در جزیره کیش برگزار نموده است.

در این مورد دیدگاه تان را بیان نمایید

* نام خود را وارد نمایید .
لغو
*دیدگاه تان را بیان نمایید .

شرکت در آزمون آنلاین
شما قبلا در این آزمون شرکت نموده اید
کد ملی معتبر نمیباشد
شماره همراه معتبر نمیباشد