مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل مؤسسه آموزشی علوم و فنون کیش

مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل مؤسسه آموزشی علوم و فنون کیش

گزارش روابط عمومی مؤسسه آموزشی علوم و فنون کیش، روز دوشنبه 27 اسفندماه، با حضور اعضای محترم هیأت مدیره مؤسسه، مراسم معارفه جناب آقای دکتر داریوش سلیمی بعنوان مدیرعامل مؤسسه آموزشی علوم و فنون کیش برگزار گردید.

در ابتدا، جناب آقای دکتر پورعلی ریاست محترم هیأت مدیره، درخصوص جایگاه مؤسسه آموزشی علوم و فنون کیش بعنوان نهاد آموزش، پژوهش و ارتباطات علمی و دانشگاهی تأکید نمودند که با دستان پرتوان قطعاً دنبال خواهد شد. مؤسسه در کسب و کارهای نوپا، تعاملات فناورانه و دانشگاهی، توسعه و ارتقای مهارتهای فنی و حرفه‌ای در منطقه پیشگام می‌باشد. نوآوری‌های دمادم و خلاقیت مستمر و به هنگام که برای نهاد علمی مؤثر بوده یکی از مأموریت‌های خطیر مؤسسه است.

اعتماد به علم و فرآیندهای علمی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار می‌باشد که بسیاری از قدرتها ریشه در علم و فناوری دارد. تلاش خستگی ناپذیر برای کسب دستاوردهای علمی محیر و باورنکردنی است.

در ادامه از زحمات اعضای محترم هیأت مدیره جناب آقایان زمانی، دکتر حاتمی و سرکار خانم خالقی قدردانی نموده، آرزوی توفیق برای جناب آقای دکتر جوادپور و خیرمقدم برای جناب آقای دکتر سلیمی داشتند.

سپس، جناب آقای دکتر جوادپور گزارش جامعی از عملکرد یکساله مؤسسه ارائه دادند. ایشان با تأکید بر یکی از اهداف خود مبنی بر ایجاد فضای احترام و اعتماد در مؤسسه، از همراهی و همکاری تمامی مدیران و پرسنل تشکر و قدردانی نمودند.

در ادامه، جناب آقای دکتر سلیمی بعنوان مدیرعامل جدید مؤسسه آموزشی علوم و فنون کیش ضمن معرفی سوابق و تجربیات خود، یکی از اهداف اصلی پذیرش این مسئولیت جهت رسیدن مؤسسه به جایگاه یک دانشگاه بین‌المللی نه تنها در سازمان منطقه آزاد کیش بلکه در سطح ملی را عنوان نمودند که منوط به همکاری و همراهی تمامی پرسنل مؤسسه می باشد. قطعاً مؤسسه آموزشی علوم و فنون کیش می تواند بال علمی و پژوهشی سازمان منطقه آزاد کیش باشد.

در پایان با اهدای لوح تقدیر از زحمات جناب آقای دکتر جوادپور در طول تصدی گری قدردانی بعمل آمد. همچنین، حکم انتصاب جناب آقای دکتر سلیمی بعنوان مدیرعامل جدید مؤسسه آموزشی علوم و فنون کیش تقدیم گردید.

 

در این مورد دیدگاه تان را بیان نمایید

* نام خود را وارد نمایید .
لغو
*دیدگاه تان را بیان نمایید .

شرکت در آزمون آنلاین
شما قبلا در این آزمون شرکت نموده اید
کد ملی معتبر نمیباشد
شماره همراه معتبر نمیباشد

دریافت محتوای آموزشی موسسه زبان کیش

برای دریافت اخرین محتوای آموزشی و اخبار موسسه زبان کیش ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید: