بازدید دکتر بهروز بادکو معاون جهاد دانشگاهی و رئیس سازمان تجاری سازی فناوری  و هیات همراه از مرکز نوآوری کیش و فرهنگسرای مرکزی کیش

بازدید دکتر بهروز بادکو معاون جهاد دانشگاهی و رئیس سازمان تجاری سازی فناوری  و هیات همراه از مرکز نوآوری کیش و فرهنگسرای مرکزی کیش

 به گزارش روابط عمومی موسسه علوم و فنون کیش روز سه شنبه 21 مرداد ماه 99 دکتر بهروز بادکو معاون جهاد دانشگاهی و رئیس سازمان تجاری سازی فناوری و هیات همراه از مرکز نوآوری کیش  بازدید کرد. در این بازدید که با همراهی احسان سلیم پور رئیس دفتر موسسه علوم و فنون در جزیره کیش انجام شد بخش‌های مختلف مرکز نوآوری از جمله فضای برگزاری رویداد، فضای کار اشتراکی، فضای اختصاص یافته به شرکت های دانش بنیان و غیره معرفی گردید.

همچنین در پایان این بازدید جلسه ای با حضور دکتر مسعود توفیقی مدیرعامل و عضو هیات مدیره موسسه علوم و فنون کیش و مدیر مرکز نوآوری کیش  به صورت آنلاین برگزار شد. در این جلسه دکتر توفیقی با تبیین اهمیت اقتصاد دریا و نقش مرکز نوآوری کیش در جذب شرکت‌های فعال در این حوزه عنوان کرد: برخورداری جزیره زیبای کیش از پتانسیل‌های دریایی ضرورت توجه به گردشگری آبی و دریایی را دوصد چندان کرده است. خوشبختانه رویداد تفریحات و بازی های دریایی که به همت موسسه علوم و فنون کیش برگزار شد ایده های جالب توجهی در این حوزه جذب نمود و اجرایی کردن این ایده ها و تنوع بخشیدن به تفریحات دریایی حائز اهمیت است.

بهروز بادکو ضمن اشاره به پتانسیل های موجود در جهاد دانشگاهی از جمله پارک های علم و فناوری، مراکز رشد و مجتمع های تحقیقاتی از هم افزایی واحدهای فناور جهاد دانشگاهی و مرکز نوآوری کیش با محوریت موضوعات مورد اهمیت برای جزیره کیش  استقبال کرد. وی در ادامه استفاده از ظرفیت‌های پارک ملی علوم، فناوری های نرم و صنایع فرهنگی را جهت راه اندازی فرهنگسرای مرکزی کیش راهگشا دانست.

 

در این مورد دیدگاه تان را بیان نمایید

* نام خود را وارد نمایید .
لغو
*دیدگاه تان را بیان نمایید .

شرکت در آزمون آنلاین
شما قبلا در این آزمون شرکت نموده اید
کد ملی معتبر نمیباشد
شماره همراه معتبر نمیباشد