برگزاری اولین جلسه مدیران نمایندگی های استان تهران با جناب آقای دکتر جوادپور

اولین جلسه مدیران نمایندگی های استان تهران با جناب آقای دکتر جوادپور مدیر عامل جدید موسسه آموزشی علوم و فنون کیش در دفتر مرکزی برگزار شد.
برگزاری اولین جلسه مدیران نمایندگی های استان تهران با جناب آقای دکتر جوادپور

به گزارش روابط عمومی موسسه آموزشی علوم وفنون کیش، جلسه مدیران نمایندگی های استان تهران با حضور مدیریت محترم عامل جدید موسسه، روز دوشنبه شانزدهم بهمن ماه در محل دفتر مرکزی برگزار شد.

 

 در این جلسه آقای دکتر جوادپور به سیاستهای کلی موسسه اشاره نموده و جایگاه علم و دانش در جامعه را متذکر گردیدند.ایشان ضمن قدردانی از اقدامات صورت پذیرفته از زمان تاسیس موسسه تاکنون، به تبیین استراتژی های جدید موسسه پرداختند و صداقت، حس تعلق، مسئولیت پذیری و تعامل متقابل را اصول اساسی پیشرفت نام بردند و براهمیت حس همدردی، هم زبانی و هم ذات پنداری تمامی کارکنان دفتر مرکزی و نمایندگی ها به عنوان یک خانواده واحد تاکید کردند.

 

 ایشان در ادامه شرایط امروز جهان را فضایی غیر قابل پیش بینی و غیر خطی توصیف نمودند که تغییر یک پارامتر از یک سوی دنیا، سایرنقاط را تحت الشعاع قرار می دهد و نمی توان با ساده نگری از عهده حل مسائل برآمد و برای بازکردن گره های مسائل پیچیده، نیاز به انسانهای نوآور و خلاق باقدرت تجزیه تحلیل و حل مسائل چند بعدی، ضروری است.

 

 مدیرعامل موسسه ارتقاء کیفیت آموزشی، ورود به عرصه فناوری های نوین و همگام شدن با پیشرفتهای آموزشی دانشگاه نسل چهارم را مورد تاکید قرارداده و این موارد را از ارکان اصلی رسالت موسسه عنوان نمودند.

در این جلسه، مدیران محترم نمایندگی ها نیز ضمن عرض خیر مقدم به مدیر عامل موسسه، مسائل و مطالبات نمایندگی ها از دفتر مرکزی را مطرح و در پایان ابراز امیدواری کردند تا با حضور آقای دکتر جوادپور و جایگاه ویژه علمی ایشان و تعامل سازنده بین نمایندگی ها و دفتر مرکزی در کلیه ابعاد اجرایی، مجموعه بزرگ کیش بتواند گامهای مستحکم و موثری در جهت رشد و ارتقاء آموزش علوم و فنون بردارد.

در این مورد دیدگاه تان را بیان نمایید

* نام خود را وارد نمایید .
لغو
*دیدگاه تان را بیان نمایید .

شرکت در آزمون آنلاین
شما قبلا در این آزمون شرکت نموده اید
کد ملی معتبر نمیباشد
شماره همراه معتبر نمیباشد

دریافت محتوای آموزشی موسسه زبان کیش

برای دریافت اخرین محتوای آموزشی و اخبار موسسه زبان کیش ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید: