انعقاد قرارداد همکاری و استقرار دانشگاه علم و صنعت در مرکز نوآوری کیش

انعقاد قرارداد همکاری و استقرار دانشگاه علم و صنعت در مرکز نوآوری کیش

به گزارش روابط عمومی موسسه علوم وفنون کیش روز دوشنبه مورخ ۱۶ تیر ماه ۹۹، قرارداد همکاری و استقرار دانشگاه علم و صنعت در مرکز نوآوری کیش توسط مسعود توفیقی مدیرعامل موسسه علوم و فنون کیش و مدیر مرکز نوآوری کیش و جبار علی ذاکری رئیس دانشگاه علم و صنعت امضا شد.

در این نشست دکتر توفیقی در خصوص نقش مرکزنوآوری کیش در جزیره کیش گفت: فعالیت‌های متمرکز در مرکزنوآوری کیش با محوریت محصولات فناوری در حوزه دریا، ساحل، تفریحات دریایی و گردشگری دریایی می‌تواند به طور تخصصی انجام گیرد و برای جزیره کیش، مفید فایده واقع گردد. وی افزود مرکز نوآوری کیش قصد دارد به عنوان حلقه اتصال بخش خصوصی، دانشگاه ها و شرکت های دانش بنیان در راستای استفاده از ظرفیت های جزیره کیش گام بردارد.

دکتر جبارعلی ذاکری تغییر زیست بوم دانشگاه در حوزه فناوری، شکل دهی مراکز نوآوری در دانشگاه با هدف ایفای رسالت اجتماعی دانشگاه در راستای لحاظ معیارهای دانشگاه نسل سوم و اشتغالزایی دانشجویان را ضروری دانست. وی اظهار امیدواری کرد با این همکاری تعاملات بین دانشگاه و سازمان منطقه آزاد کیش تسهیل یابد.

در پایان این جلسه قرارداد همکاری و استقرار دانشگاه علم و صنعت در مرکز نوآوری کیش مورد امضای طرفین قرار گرفت و فضای اختصاص یافته به دانشگاه علم و صنعت و شتابدهنده حرکت و شتاب کیش وابسته به این دانشگاه، توسط دکتر جبار علی ذاکری افتتاح شد.

لازم به توضیح است این نشست با حضور داریوش سلیمی دستیار مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در حوزه علم و فناوری، عباس طائب رئیس هیات مدیره صندوق پژوهش و فناوری علم و صنعت، مرتضی باقری سرپرست واحد کیش دانشگاه علم و صنعت، احسان سلیم پور رئیس دفتر موسسه علوم و فنون کیش در جزیره کیش، نوید ناصحی فر مدیر روابط عمومی موسسه علوم و فنون کیش و پرویز عطایی رئیس گروه های نوآوری  انجام شد.

 

عکس / نوید ناصحی فر

 

 

 

در این مورد دیدگاه تان را بیان نمایید

* نام خود را وارد نمایید .
لغو
*دیدگاه تان را بیان نمایید .

شرکت در آزمون آنلاین
شما قبلا در این آزمون شرکت نموده اید
کد ملی معتبر نمیباشد
شماره همراه معتبر نمیباشد

دریافت محتوای آموزشی موسسه زبان کیش

برای دریافت اخرین محتوای آموزشی و اخبار موسسه زبان کیش ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید: