برگزاری مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل مؤسسه آموزشی علوم و فنون کیش

برگزاری مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل مؤسسه آموزشی علوم و فنون کیش

به گزارش روابط عمومی مؤسسه آموزشی علوم و فنون کیش، مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل مؤسسه آموزشی علوم و فنون کیش، صبح روز شنبه مورخ 9 آذرماه 98 در دفترمرکزی مؤسسه در تهران برگزار شد.

در این مراسم  دکتر داریوش سلیمی مدیرعامل اسبق مؤسسه و دستیار ویژه مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در حوزه علم و فناوری، دکتر محمدرضا ویژه سرپرست معاونت توسعه مدیریت سازمان منطقه آزاد کیش، دکتر مسعود توفیقی مدیرعامل و عضو هیئت مدیره جدید مؤسسه و همچنین پرسنل دفتر مرکزی مؤسسه حضور داشتند.

دکتر داریوش سلیمی ضمن تشکر و قدردانی از مدیران و کارشناسان داخلی مؤسسه، ابراز امیدواری کرد که با حضور دکتر توفیقی، قطعا بهتر از پیش بر جایگاه و اقتدار علمی، آموزشی و پژوهشی موسسه افزوده خواهد شد. وی در این رابطه افزود: مؤسسه علوم و فنون کیش یکی از بازوهای اصلی اجرایی در حوزه شهر دانشی کیش می باشد و به دنبال آن هستیم تا نقش موسسه به عنوان بازوی علمی، فناوری و پژوهشی سازمان هرچه بیشتر پررنگ شود که قطعا با همکاری آقایان دکتر ویژه و دکتر توفیقی دستیابی به این امر میسر می‌گردد.

به زعم ایشان پیشرفت موسسه در زمینه امور مالی و حقوقی، تقویت نقش موسسه در سازمان منطقه آزاد کیش با مباحث فناوری و پژوهشی و راه اندازی مرکز نوآوری کیش از اتفاقات خوبی است که در این مدت شکل گرفته است.

دکتر محمدرضا ویژه از کلیه پرسنل و همکاران تشکر و قدردانی نمود و دستاوردهای چند ماه اخیر مؤسسه را ساماندهی وضعیت حقوقی و مالی موسسه، ارتقای کیفیت آموزشی، ارتقا و به روز رسانی وبسایت، راه اندازی مجدد صفحه اینستاگرام و ارتقای کیفی دفترمرکزی عنوان نمود.

وی اظهار امیدواری کرد که سابقه درخشان دکتر توفیقی در زمینه های نوآوری،  آموزشی و پژوهشی، موسسه علوم و فنون کیش را بیش از پیش مطرح خواهد کرد و ارتقای آن را هموارتر خواهد نمود.

در ادامه ایشان از دکتر توفیقی از اینکه در دوران تصدی در معاونت توسعه سازمان، همراه موسسه بودند تشکر کرده و از دکتر سلیمی برای تلاش ارزنده در زمان مدیریت، اعتماد به مدیران خود و کمک به تلاش مضاعف مجموعه در راستای ارتقای جایگاه موسسه، قدردانی نمود.

دکتر مسعود توفیقی در ابتدای سخنان خود درخواست قرائت فاتحه برای شادی روح زنده یاد آیت الله هاشمی رفسنجانی نمود و در این خصوص عنوان کرد: ایشان یقیناً معمار کبیر ایجاد مناطق آزاد در کشور بودند و به پشتوانه وی امروز همه ما در چارچوب این نهاد نهادینه شده در ایران تحت عنوان سازمان مناطق آزاد و بالاخص سازمان منطقه آزاد کیش، که ایشان بسیار به آن علاقه داشتند، فعالیت می نماییم.

دکتر توفیقی در ادامه با معرفی خود و مختصری از سوابق اجرایی، عنوان کرد یکی از موضوعات اصلی برنامه دکتر مظفری، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش، در حوزه توسعه فناوری می باشد و انتظار بر آن بوده تا موسسه علوم و فنون کیش این ماموریت را به عهده گیرد. وی در ادامه با برشمردن ظرفیت ها و پتانسیل های منطقه آزاد کیش عنوان کرد: جزیره کیش می تواند الگویی بی نظیر برای سایر مناطق آزاد کشور باشد.

وی در پایان اظهار امیدواری کرد که با عنایت به استقرار موسسه در برج نوآوری کیش و اهمیت روز افزون آن به عنوان بازوی آموزشی و پژوهشی سازمان، با همکاری  و استفاده از تجارب آقایان دکتر سلیمی دستیار ویژه مدیرعامل سازمان در حوزه بسیار مهم نوآوری و فناوری و همچنین دکتر ویژه سرپرست معاونت توسعه و مدیریت سازمان، به عنوان اضلاع کلیدی این اکوسیستم، در مسیر بالندگی موسسه علوم و فنون کیش و کسب موفقیت برای ملت عزیز ایران می‌توان اقدامات شایسته‌ای انجام داد.

در این مورد دیدگاه تان را بیان نمایید

* نام خود را وارد نمایید .
لغو
*دیدگاه تان را بیان نمایید .

شرکت در آزمون آنلاین
شما قبلا در این آزمون شرکت نموده اید
کد ملی معتبر نمیباشد
شماره همراه معتبر نمیباشد

دریافت محتوای آموزشی موسسه زبان کیش

برای دریافت اخرین محتوای آموزشی و اخبار موسسه زبان کیش ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید: