برگزاری اولین جلسه جناب آقای دکتر جوادپور با مدیران نمایندگی های شهرستانها

اولین جلسه جناب آقای دکتر جوادپور با مدیران نمایندگی های شهرستانها طی دو روز در دفتر مرکزی برگزار گردید.
برگزاری اولین جلسه جناب آقای دکتر جوادپور با مدیران نمایندگی های شهرستانها

به گزارش روابط عمومی موسسه آموزشی علوم و فنون کیش، جلسه مدیریت محترم عامل جدید موسسه با حضور مدیران نمایندگی های شهرستانها، در دو گروه مجزا طی روزهای سه شنبه و چهارشنبه مورخ 24 و 25 بهمن ماه در محل دفتر مرکزی برگزار گردید.

 

در ابتدای این دیدارها،آقای دکتر جوادپور ضمن تشکر و قدردانی از قبول زحمت مدیران محترم برای سفر از شهرستان ها برای حضور در جلسه، به کلمه زیبای"کیش"اشاره نمودند که تداعی کننده امید، شادی، زیبایی و بوجود آورنده یک حس مشترک می باشد.در ادامه پس از معرفی سوابق علمی و اجرائی خود به سیاستها و اهداف کلان موسسه اشاره نمودند. ایشان به فضای رقابتی آموزش در سالهای اخیر اشاره کرده و ضرورت تعامل، تلاش، خرد جمعی و مدیریت صحیح بر بستر اعتماد، احترام و شفافیت را بر شمردن و یادآورشدند استفاده از مهارت، هنر، علم و تجربه بدون خلاقیت و نوآوری امری اجتناب ناپذیر است.

 

مدیرعامل موسسه از تمثیل "نهادینه شدن زهر اژدهای کمودور"در وجود آدمی نام بردند و آن را عاملی دانستند که قدرت رویارویی با مسائل را از اوسلب کرده و منفعل می سازد، در مقابل از همدلی، وفاداری و هم ذات پنداری به عنوان مصادیق اصلی برون رفت از این بیماری تاکید کردند که نهایتا منجر به ارتقاء کیفیت زندگی فرد، موسسه و جامعه خواهد شد.

 

در این نشست صمیمی که با استقبال حاضرین مواجه شد، مدیران محترم نمایندگی ها ضمن عرض خوش آمدگویی، برای بهبود فرایندها و خدمات موسسه، درخواستها و پیشنهاداتی را مطرح کردند که به برخی از آن ها می توان اشاره نمود: تقویت بخش بازاریابی، دوره های آموزشی ضمن خدمت، توجه به بخش تحقیق و توسعه، یکسان سازی فیزیکی و تبلیغاتی نمایندگی های سراسر کشور، بهبودکاربری از سایت ، پورتال و فضای مجازی و ایجاد نظارت بیشتر از سوی بخش کنترل کیفیت،  محتواهای آموزشی،گروه های متقاضی تخفیف، توانمندی رقبا و مسائل آموزشی که در نهایت مقرر شد گروه های کاری مدیران دفتر مرکزی، بر اساس شرایط و وضعیت موجود و چشم انداز و استراتژی توسعه با مشارکت مدیران نمایندگی ها نسبت به بررسی طرح های لازم اقدام نمایند.

 

در پایان جلسه آقای دکتر جوادپور برای ارتباطات بهتر درخواست برگزاری جلسات راه دور بر بستر فناوری اطلاعات و جلسات حضوری با مدیران نمایندگی ها برای افزایش شفافیت و تعهدات دو جانبه را از الویت های موسسه دانستند.

در این مورد دیدگاه تان را بیان نمایید

* نام خود را وارد نمایید .
لغو
*دیدگاه تان را بیان نمایید .

شرکت در آزمون آنلاین
شما قبلا در این آزمون شرکت نموده اید
کد ملی معتبر نمیباشد
شماره همراه معتبر نمیباشد

دریافت محتوای آموزشی موسسه زبان کیش

برای دریافت اخرین محتوای آموزشی و اخبار موسسه زبان کیش ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید: