انعقاد تفاهم نامه همکاری موسسه علوم و فنون کیش با سازمان لیگ فوتبال ایران

انعقاد تفاهم نامه همکاری موسسه علوم و فنون کیش با سازمان لیگ فوتبال ایران

به گزارش روابط عمومی موسسه علوم و فنون کیش، تفاهم نامه همکاری موسسه با سازمان لیگ فوتبال ایران در راستای ارائه خدمات آموزش زبان انگلیسی به پرسنل، بازیکنان باشگاه‌ها و نمایندگان برگزارکننده مسابقات و خانواده‌های ایشان امضا شد.

در جلسه امضای تفاهم‌نامه از طرف موسسه علوم و فنون کیش مسعود توفیقی مدیر عامل و عضو هیات مدیره موسسه، امین محمودی‌نیا عضو هیات مدیره و مدیرمالی و اداری، نوید ناصحی فر مدیر روابط عمومی ، رامین آقارضی رئیس اداره بازاریابی  و از طرف سازمان لیگ فوتبال ایران حیدر بهاروند سرپرست فدراسیون فوتبال و رئیس سازمان لیگ، صادق درودگر مدیر بازاریابی فوتبال، حجت اله بهمنی مدیر روابط عمومی و امور فرهنگی و محبوبه نصیری مدیراداری ‌حضور داشتند.

لازم به ذکر است سازمان لیگ فوتبال ایران مسئول برنامه ریزی و برگزاری کلیه مسابقات فوتبال لیگ در همه رده ها و در دو گروه بانوان و آقایان و همچنین کلیه رده های سنی می‌باشد. باتوجه به اهمیت یادگیری زبان انگلیسی در دنیای امروز به ویژه جهت جامعه فوتبال ایران، موسسه علوم و فنون کیش به عنوان یکی از بزرگترین مراکز آموزش زبان‌های خارجی در ایران با بیش از 30 سال سابقه آموزش و بیش  120 شعبه در سراسر ایران خدمات آموزشی خود را به سازمان لیگ فوتبال ایران ارائه خواهد داد.

لازم به توضیح است علاوه بر پرسنل سازمان لیگ، بازیکنان باشگاه‌ها و نمایندگان برگزارکننده مسابقات، خانواده‌های ایشان نیز می‌توانند از این تسهیلات بهره‌مند شوند. هم‌چنین با مذاکرات صورت گرفته مقرر است دوره‌های تخصصی آموزش زبان فوتبال جهت بهره‌مندی و استفاده بازیکنان و کادر فنی تیم‌ها طراحی و ارائه شود، که باتوجه به حضور بازیکنان و باشگاه‌ها در مسابقات بین‌المللی بسیار موثر خواهد بود. گفتنی است در راستای این تفاهم‌نامه طراحی دیگر دوره‌های تخصصی از جمله آموزش تخصصی مترجمین جهت ارائه خدمات به باشگاه‌ها از دیگر برنامه‌های مورد اشاره است.

 عکس / نوید ناصحی فر

 

در این مورد دیدگاه تان را بیان نمایید

* نام خود را وارد نمایید .
لغو
*دیدگاه تان را بیان نمایید .

شرکت در آزمون آنلاین
شما قبلا در این آزمون شرکت نموده اید
کد ملی معتبر نمیباشد
شماره همراه معتبر نمیباشد

دریافت محتوای آموزشی موسسه زبان کیش

برای دریافت اخرین محتوای آموزشی و اخبار موسسه زبان کیش ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید: