برگزاری وبینار تخصصی نقش میراث فرهنگی و موزه در گردشگری کیش به همت موسسه علوم و فنون کیش

برگزاری وبینار تخصصی نقش میراث فرهنگی و موزه در گردشگری کیش به همت موسسه علوم و فنون کیش

به گزارش روابط عمومی موسسه علوم و فنون کیش روز سه شنبه مورخ 30 اردیبهشت ماه 99 به مناسبت هفته جهانی میراث فرهنگی و موزه،  معاونت گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش با همکاری موسسه علوم و فنون کیش، اولین وبینار تخصصی نقش میراث فرهنگی و موزه در گردشگری کیش را برگزار نمود.

لازم به ذکر است این وبینار با حضور مدیرعامل محترم سازمان منطقه آزاد کیش دکتر غلامحسین مظفری و استاد میهمان دکتر سیدهادی احمدی روئینی مدیرکل حفظ بناها، بافت ها و محوطه های تاریخی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی برگزار شد.

در ابتدای این وبینار دکتر امین محمودی نیا عضوهیات مدیره و مدیر مالی و اداری موسسه علوم و فنون کیش به نمایندگی از موسسه به میهمانان خیرمقدم گفت و اظهار امیدواری کرد تا وبینارهای موضوعی موسسه علوم و فنون کیش مسیر گفتمان در حوزه‌ پیشرفت و توسعه جزیره کیش را هموار سازد.

همچین دکتر مظفری ضمن تبریک به مناسبت سالروز بزرگداشت خیام نیشابوری و هفته جهانی میراث فرهنگی و موزه آرزوی امیدواری کرد تا آغاز این وبینارها فصل نوینی در تعامل و همفکری در راستای ارتقای گردشگری کشور به طور اعم و گردشگری جزیره کیش به طور اخص باشد.

دکتر احمدی استاد مدعو این وبینار در ادامه سخنان خود را با محوریت تاریخچه جزیره کیش و ظرفیت‌های موجود در آن و همچنین ایده‌های متنوع  در جذب هرچه بیشتر گردشگر در پساکرونا بیان داشت.

 

 

در این مورد دیدگاه تان را بیان نمایید

* نام خود را وارد نمایید .
لغو
*دیدگاه تان را بیان نمایید .

شرکت در آزمون آنلاین
شما قبلا در این آزمون شرکت نموده اید
کد ملی معتبر نمیباشد
شماره همراه معتبر نمیباشد

دریافت محتوای آموزشی موسسه زبان کیش

برای دریافت اخرین محتوای آموزشی و اخبار موسسه زبان کیش ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید: