برگزاری وبینار تخصصی نقش میراث فرهنگی و موزه در گردشگری کیش به همت موسسه علوم و فنون کیش

برگزاری وبینار تخصصی نقش میراث فرهنگی و موزه در گردشگری کیش به همت موسسه علوم و فنون کیش

به گزارش روابط عمومی موسسه علوم و فنون کیش روز سه شنبه مورخ 30 اردیبهشت ماه 99 به مناسبت هفته جهانی میراث فرهنگی و موزه،  معاونت گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش با همکاری موسسه علوم و فنون کیش، اولین وبینار تخصصی نقش میراث فرهنگی و موزه در گردشگری کیش را برگزار نمود.

لازم به ذکر است این وبینار با حضور مدیرعامل محترم سازمان منطقه آزاد کیش دکتر غلامحسین مظفری و استاد میهمان دکتر سیدهادی احمدی روئینی مدیرکل حفظ بناها، بافت ها و محوطه های تاریخی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی برگزار شد.

در ابتدای این وبینار دکتر امین محمودی نیا عضوهیات مدیره و مدیر مالی و اداری موسسه علوم و فنون کیش به نمایندگی از موسسه به میهمانان خیرمقدم گفت و اظهار امیدواری کرد تا وبینارهای موضوعی موسسه علوم و فنون کیش مسیر گفتمان در حوزه‌ پیشرفت و توسعه جزیره کیش را هموار سازد.

همچین دکتر مظفری ضمن تبریک به مناسبت سالروز بزرگداشت خیام نیشابوری و هفته جهانی میراث فرهنگی و موزه آرزوی امیدواری کرد تا آغاز این وبینارها فصل نوینی در تعامل و همفکری در راستای ارتقای گردشگری کشور به طور اعم و گردشگری جزیره کیش به طور اخص باشد.

دکتر احمدی استاد مدعو این وبینار در ادامه سخنان خود را با محوریت تاریخچه جزیره کیش و ظرفیت‌های موجود در آن و همچنین ایده‌های متنوع  در جذب هرچه بیشتر گردشگر در پساکرونا بیان داشت.

 

 

در این مورد دیدگاه تان را بیان نمایید

* نام خود را وارد نمایید .
لغو
*دیدگاه تان را بیان نمایید .

شرکت در آزمون آنلاین
شما قبلا در این آزمون شرکت نموده اید
کد ملی معتبر نمیباشد
شماره همراه معتبر نمیباشد