بازدید دکتر مظفری از نخستین ماراتن بین‌المللی برنامه نویسی گردشگری الکترونیک در کیش

بازدید دکتر مظفری از نخستین ماراتن بین‌المللی برنامه نویسی گردشگری الکترونیک در کیش
به گزارش روابط عمومی مؤسسه علوم و فنون کیش روز پنجشنبه مورخ 17 بهمن ماه 98، دکتر غلامحسین‌ مظفری مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش به همراه دکتر محمود فتوحی ریاست دانشگاه صنعتی شریف و امین محمودی‌نیا عضو هیات مدیره و مدیر مالی و اداری موسسه علوم و فنون کیش از اولین ماراتن بین‌المللی برنامه نویسی گردشگری الکترونیک در پردیس بین المللی دانشگاه صنعتی شریف در جزیره کیش دیدار کرد.

هکاتوریسم 2020 نخستین ماراتن بین‌المللی برنامه نویسی وب و موبایل در حوزه‌ی گردشگری است که با حضور 170 نفر در قالب 21 تیم از استان های مختلف کشور در جزیره زیبای کیش برگزار می‌شود. این رویداد فرصت مناسبی برای تجاری سازی ایده‌ها و طرح‌ها بوده و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، دانشگاه صنعتی شریف، سازمان منطقه آزاد کیش و وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی از برگزار کنندان آن هستند.

در این ماراتن تیم‌ها در روز اول با چالش های خود آشنا شدند و به کمک مربیان که از مطرح‌ترین و با سابقه‌ترین افراد حاضر در کشور هستند، به ارائه راه حل‌هایی برای چالش‌ها پرداختند. 

با توجه به برگزاری اولین ماراتن بین‌المللی برنامه‌نویسی گردشگری ایران(هکاتوریسم 2020) در جزیره کیش و حضور مسئولین دولتی و سرمایه گذاران بخش خصوصی، اعضای شورای سیاست گذاری تصمیم به برگزاری جشنواره ایده در منطقه آزاد کیش گرفتند. در این راستا اعضای شرکت‌کننده از نزدیک با ایده‌ها، طرح‌های استارتاپی و اختراعات بخش گردشگری، صنایع دستی و توریسم سلامت آشنا می شوند و در صورت کسب امتیاز های لازم، زمینه سرمایه گذاری و همکاری بین صاحبان ایده و سرمایه گذاران حاصل می‌شود.

تیم منتخب اول این جشنواره سه هزار دلار، دومین تیم یک هزار و 500دلار و سومین تیم هزار دلار دریافت خواهند کرد. این ماراتن 18 بهمن ماه به کار خود پایان می‌دهد.

در این مورد دیدگاه تان را بیان نمایید

* نام خود را وارد نمایید .
لغو
*دیدگاه تان را بیان نمایید .

شرکت در آزمون آنلاین
شما قبلا در این آزمون شرکت نموده اید
کد ملی معتبر نمیباشد
شماره همراه معتبر نمیباشد

دریافت محتوای آموزشی موسسه زبان کیش

برای دریافت اخرین محتوای آموزشی و اخبار موسسه زبان کیش ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید: