کیش جزیره ای متفاوت در نوزدهمین جشنواره تابستانی

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش٫ در آخرین ماه از فصل بهار مسئولان جزیره کیش با برنامه ریزی های گسترده خود را برای برگزاری جشنواره ای متفاوت تر از هرسال و میزبانی شایسته از گردشگران تابستانی آماده می کنند.
کیش جزیره ای متفاوت در نوزدهمین جشنواره تابستانی

به گفته مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش جشنواره تابستانی امسال با بهره گیری از تجارب پیشکسوتان کیش و همکاری خوب همه بخش ها رنگ و بوی دیگری دارد.

دکتر مونسان گفت: نوروز 95 با استقبال خوب گردشگران برای جزیره کیش آغاز شدآنچه در نوروز امسال اجرا شد حاصل تلاش سی ماهه سازمان منطقه آزاد کیش و همه بخش های خصوصی و دولتی کیش بود که مزایای آن همه فعالان کیش را منتفع کرد.

وی افزود: در حال حاضر نیز با رویکردی ویژه برای تابستان امسال آماده شده ایم. برگزاری جشنواره ها با موضوعات مختلف در قالب جشنواره تابستانی کیش از برنامه های امسال است که از 15 تیر آغاز می شود.

مونسان در تبیین این موضوع گفت: جزیره کیش دارای پتانسیل های متفاوتی است که همه اقشار می توانند از آن بهره مند شوند مثلا گردشگری سلامت یکی از این ظرفیت هاست که در نوزدهمین جشنواره تابستانی یکی از بخش هایی است که برنامه ریزیهای خوبی در این زمینه برای ارائه خدمات به گردشگران شده است.

در جشنواره جزیره آبنبات چوبی درکنار اجرای برنامه های شاد٫ خدماتی از قبیل  بلیت و هتل رایگان به کودکان زیر7 سالی که به کیش سفر می کنند ارائه می شود.

 وی افزود: در جشنواره های جزیره هیجان٫ رالی تور خانوادگی کیش و جشنواره خرید نیز گردشگران می توانند علاوه بر شرکت در مسابقات و برنامه های متنوع از تخفیف در خریدهای خود بهره مند شوند.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش با اشاره به اقدامات زیرساختی که در حوزه گردشگری انجام شده است گفت: کسب درآمد و رونق اقتصادی منطقه آزاد کیش با توسعه گردشگری از اهداف سازمان منطقه آزاد کیش است که تلاش کردیم درگام نخست با ایجاد جاذبه برای گردشگران داخلی به این هدف دست یابیم.

وی ابراز امیدواری کرد با ادامه این روند رو به رشد علاوه بر پایداری حضور گردشگران در تمام سال شاهد جذب گردشگران خارجی نیز باشیم.

گفتنی است جزیره کیش هر ساله با برگزاری جشنواره های تابستانی میزبان گردشگران زیادی از سراسر کشور است. علاوه بر مسیر هوایی٫ در قالب رالی تور سفر خانواده ها با خودرو به کیش آنهم در حالیکه از فواصل دور و درگرمای تابستان به این خاکپاره مرجانی جنوب کشور سفر می کنند بیانگر وجود جاذبه های بی بدیلی است که ایرانیان را ازنقاط دور و نزدیک کشور به کیش می کشاند.

در این مورد دیدگاه تان را بیان نمایید

* نام خود را وارد نمایید .
لغو
*دیدگاه تان را بیان نمایید .

شرکت در آزمون آنلاین
شما قبلا در این آزمون شرکت نموده اید
کد ملی معتبر نمیباشد
شماره همراه معتبر نمیباشد

دریافت محتوای آموزشی موسسه زبان کیش

برای دریافت اخرین محتوای آموزشی و اخبار موسسه زبان کیش ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید: