برگزاری یکصد و بیستمین همایش آموزش فرهنگ کیشوندی

کیش شناسی، معرفی قوانین و مقررات مناطق آزاد، فرصت های سرمایه گذاری، مهارت های زندگی، فرهنگ زندگی شهری و آشنایی با محیط زیست از اهداف اصلی این دوره ها است.
برگزاری یکصد و بیستمین همایش آموزش فرهنگ کیشوندی

 به گزارش روابط عمومی مؤسسه آموزشی علوم و فنون کیش، روز چهارشنبه 22 آبان ماه 1398 یکصد و بیستمین همایش آموزش فرهنگ کیشوندی توسط این مؤسسه در جزیره کیش برگزار شد.

اهمیت رعایت قوانین و احترام به حقوق شهروندی در کیش، تحت عنوان دوره‌های آموزشی فرهنگ کیشوندی طراحی شده و  برای کسانی که تصمیم به سکونت در جزیره کیش دارند برگزار می شود. لازم به ذکر است این دوره ها از آذر ماه 1393 آغاز شده و تاکنون 15796 نفر از متقاضیان کارت کیشوندی، در آن حضور داشته‌اند.

ارتقای سطح دانش و اطلاعات افراد ساکن در جزیره کیش از شرایط و معیارهای فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی، گردشگری، زیست محیطی، ترویج فرهنگ صحیح شهروندی و ایجاد انگیزه در ساكنان کیش جهت پایش قانون مداری موجود در سطح جزيره از مهم ترين اهداف برگزاري اين دوره هاي آموزشي است كه به همت معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش و توسط موسسه آموزشی علوم و فنون کیش برگزار مي شود.

کیش شناسی، معرفی فرصت های سرمایه گذاری در کیش، مهارت های زندگی، قوانین و مقررات مناطق آزاد، فرهنگ زندگی شهری، آشنایی با قوانین و مقرارت راهنمایی و رانندگی، آسیب شناسی اجتماعی، آشنایی با محیط زیست و قرائت گروهی میثاق نامه کیشوندی از جمله بخش های متنوع همایش های آموزشی فرهنگ کیشوندی است که توسط اساتید و کارشناسان حوزه های مذکور ارائه می گردد.

 

 

در این مورد دیدگاه تان را بیان نمایید

* نام خود را وارد نمایید .
لغو
*دیدگاه تان را بیان نمایید .

شرکت در آزمون آنلاین
شما قبلا در این آزمون شرکت نموده اید
کد ملی معتبر نمیباشد
شماره همراه معتبر نمیباشد