برگزاری یکصد و بیستمین همایش آموزش فرهنگ کیشوندی

کیش شناسی، معرفی قوانین و مقررات مناطق آزاد، فرصت های سرمایه گذاری، مهارت های زندگی، فرهنگ زندگی شهری و آشنایی با محیط زیست از اهداف اصلی این دوره ها است.
برگزاری یکصد و بیستمین همایش آموزش فرهنگ کیشوندی

 به گزارش روابط عمومی مؤسسه آموزشی علوم و فنون کیش، روز چهارشنبه 22 آبان ماه 1398 یکصد و بیستمین همایش آموزش فرهنگ کیشوندی توسط این مؤسسه در جزیره کیش برگزار شد.

اهمیت رعایت قوانین و احترام به حقوق شهروندی در کیش، تحت عنوان دوره‌های آموزشی فرهنگ کیشوندی طراحی شده و  برای کسانی که تصمیم به سکونت در جزیره کیش دارند برگزار می شود. لازم به ذکر است این دوره ها از آذر ماه 1393 آغاز شده و تاکنون 15796 نفر از متقاضیان کارت کیشوندی، در آن حضور داشته‌اند.

ارتقای سطح دانش و اطلاعات افراد ساکن در جزیره کیش از شرایط و معیارهای فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی، گردشگری، زیست محیطی، ترویج فرهنگ صحیح شهروندی و ایجاد انگیزه در ساكنان کیش جهت پایش قانون مداری موجود در سطح جزيره از مهم ترين اهداف برگزاري اين دوره هاي آموزشي است كه به همت معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش و توسط موسسه آموزشی علوم و فنون کیش برگزار مي شود.

کیش شناسی، معرفی فرصت های سرمایه گذاری در کیش، مهارت های زندگی، قوانین و مقررات مناطق آزاد، فرهنگ زندگی شهری، آشنایی با قوانین و مقرارت راهنمایی و رانندگی، آسیب شناسی اجتماعی، آشنایی با محیط زیست و قرائت گروهی میثاق نامه کیشوندی از جمله بخش های متنوع همایش های آموزشی فرهنگ کیشوندی است که توسط اساتید و کارشناسان حوزه های مذکور ارائه می گردد.

 

 

در این مورد دیدگاه تان را بیان نمایید

* نام خود را وارد نمایید .
لغو
*دیدگاه تان را بیان نمایید .

شرکت در آزمون آنلاین
شما قبلا در این آزمون شرکت نموده اید
کد ملی معتبر نمیباشد
شماره همراه معتبر نمیباشد

دریافت محتوای آموزشی موسسه زبان کیش

برای دریافت اخرین محتوای آموزشی و اخبار موسسه زبان کیش ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید: