تبریک موسسه علوم و فنون کیش به مناسبت انتخاب فرودگاه کیش به عنوان نخستین فرودگاه بین المللی مناطق آزاد ایران

تبریک موسسه علوم و فنون کیش به مناسبت انتخاب فرودگاه کیش به عنوان نخستین فرودگاه بین المللی مناطق آزاد ایران

به گزارش روابط عمومی موسسه علوم و فنون کیش هیات وزیران با درنظر گرفتن ظرفیت و امکانات فرودگاه کیش در منطقه، فرودگاه کیش را در سطح بین المللی ارزیابی و معرفی کرد.

علی عرب مدیر عامل شرکت توسعه مدیریت بنادر و فرودگاه های کیش عنوان کرد: به استناد ماده (6) آیین نامه احداث، توسعه، بهره برداری و مدیریت فرودگاه های غیر نظامی، تعیین فرودگاه های بین المللی منوط به تصویب هیات محترم وزیران و مستلزم دریافت گواهی­نامه فرودگاهی و هم­چنین رعایت قوانین و مقررات مربوطه و تامین الزامات، تجهیزات و تسهیلات فرودگاهی، گذر نامه، بهداشت عمومی و قرنطیه گیاهی و حیوانی، خدمات سوخت ­رسانی هواپیما، خدمات تعمیر و سرویس هواپیما و وجود زیر ساخت­های لازم است.

مدیر عامل شرکت توسعه مدیریت بنادر و فرودگاه های کیش در این خصوص گفت: فرودگاه کیش با طی کردن مراحل  لازم، در جلسه پنجم مرداد 1399 هیات وزیران، "فرودگاه بین المللی" و بر اساس اطلاعات شرکت فرودگاه ها و ناوبری ایران، به عنوان دهمین فرودگاه بین المللی در کشور و اولین فرودگاه بین المللی در مناطق آزاد ایران تعیین شد.

موسسه علوم و فنون کیش این افتخار بزرگ را خدمت مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش دکتر غلامحسین مظفری و همچنین مهندس علی عرب مدیر عامل شرکت توسعه مدیریت بنادر و فرودگاه های کیش تبریک عرض می نماید.

در این مورد دیدگاه تان را بیان نمایید

* نام خود را وارد نمایید .
لغو
*دیدگاه تان را بیان نمایید .

شرکت در آزمون آنلاین
شما قبلا در این آزمون شرکت نموده اید
کد ملی معتبر نمیباشد
شماره همراه معتبر نمیباشد