دومین نشست دکتر مسعود توفیقی با مدیران شعب موسسه آموزشی علوم و فنون کیش در تهران

دومین نشست دکتر مسعود توفیقی با مدیران شعب موسسه آموزشی علوم و فنون کیش در تهران

به گزارش روابط عمومی مؤسسه آموزشی علوم و فنون کیش، روز یکشنبه 15 دی ماه 98، دکتر مسعود توفیقی مدیرعامل و عضو هیأت مدیره مؤسسه با مدیران شعب تهران دیدار کرد.

در این نشست که با هدف ایجاد امکان تعامل و گفتمان در خصوص مسائل و مشکلات موجود برگزار شد، امین محمودی‌نیا مدیر مالی و اداری، دکتر غلامرضا حداد مدیر امورآموزشی و علی امینی رئیس اداره امور شعب نیز حضور داشتند.

دکتر توفیقی پیش از هرچیز ضمن تسلیت به مناسبت شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی حاضرین را به قرائت فاتحه دعوت نمود. ایشان در ادامه با معرفی مدیران داخلی موسسه و حاضر در جلسه، همفکری و تعامل کلیه ذینفعان را لازمه پیشرفت هر چه بیشتر مؤسسه عنوان کرد. در این راستا چالش های موجود با موضوعات مختلف توسط مدیران شعب حاضر در جلسه مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

در ادامه دکتر غلامرضا حداد مدیر امورآموزشی موسسه، تغییر و تحولات مثبتی را به حاضرین نوید داد و در این خصوص به تفصیل موارد را برشمرد. وی افزود مشارکت و تعامل هرچه بیشتر مدیران شعب قطعا راهگشای چالش های موجود بوده و در این راستا اقدامات مناسبی صورت خواهد گرفت.

دکتر توفیقی به عنوان جمعبندی مباحث مطرح شده در این نشست ضمن قدردانی از نظرات مدیران گفت: احصاء و بررسی فرآیندها، دستورالعمل‌ها و رویه‌های موجود در موسسه در اولویت قرار داشته و این امر با هدف ارتقای چابکی و پرهیز از موازی کاری ها در حال پیگیری است. وی خاطر نشان کرد برند کیش بسیار با ارزش بوده و ضروری است تا جهت حفظ و احیای جایگاه واقعی آن با ایجاد فضای تعامل، گفتگو و همدلی تلاش نماییم.

 

 

 

عکس و خبر / نوید ناصحی فر

 

در این مورد دیدگاه تان را بیان نمایید

* نام خود را وارد نمایید .
لغو
*دیدگاه تان را بیان نمایید .

شرکت در آزمون آنلاین
شما قبلا در این آزمون شرکت نموده اید
کد ملی معتبر نمیباشد
شماره همراه معتبر نمیباشد

دریافت محتوای آموزشی موسسه زبان کیش

برای دریافت اخرین محتوای آموزشی و اخبار موسسه زبان کیش ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید: