رونمایی از شش محصول در سومین اجلاس سراسری موسسه آموزشی علوم و فنون کیش

سومین اجلاس سراسری مدیران شعب و کارشناسان موسسه آموزشی علوم و فنون کیش مقارن با ششمین روز از دهه مبارک فجر برگزار گردید.
رونمایی از شش محصول در سومین اجلاس سراسری موسسه آموزشی علوم و فنون کیش

 به گزارش سرویس بازار ایسنا، در اجلاس سراسری مدیران شعب و کارشناسان موسسه آموزشی علوم و فنون کیش، که از ساعت 8 الی 16:30 هفدهم بهمن ماه در محل سالن همایش های نیروگاه طرشت (برق آلستوم) برگزار شد، مسئولین وزارت آموزش و پرورش و اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران و آقای دکتر علی‌اصغر مونسان مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش حضور داشتند.

در این رویداد از شش اثر شامل سایت جدید موسسه آموزشی علوم و فنون کیش، قلم سخنگوی کیش و سند راهبردی این موسسه به همراه سه اپلیکیشن موبایل شامل کیش‌گرام، کیش ویندوز و کیش Apps رونمایی شد.

در این اجلاس که در جهت نیل به اهداف متعالی آموزش کشور و در راستای هماهنگی بیشتر شعب برگزار شد، دکتر تهرانی مدیرعامل موسسه آموزشی علوم و فنون کیش، دریافت تاییدیه عملکرد با بالاترین امتیاز را از اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران به همه مدیران این موسسه تبریک گفت. 

همچنین در این اجلاس که با استقبال گسترده اساتید، مدیران شعب و کارشناسان شعب موسسه در سراسر کشور همراه بود، از خدمات ارزنده آموزشی  اساتید برتر تقدیر شد.

در این مراسم تمبر یادگاری موسسه که به مناسبت بیست و هشتمین سالگرد تاسیس موسسه آموزشی علوم و فنون کیش توسط شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران چاپ گردیده به نمایش درآمد.

رونمایی

در این مورد دیدگاه تان را بیان نمایید

* نام خود را وارد نمایید .
لغو
*دیدگاه تان را بیان نمایید .

شرکت در آزمون آنلاین
شما قبلا در این آزمون شرکت نموده اید
کد ملی معتبر نمیباشد
شماره همراه معتبر نمیباشد