دریافت نشان و استاندارد بین المللی از اتحادیه اروپا توسط موسسه آموزشی علوم و فنون کیش

به گزارش روابط عمومی موسسه آموزشی علوم و فنون کیش در دوازدهمین اجلاس زنجیره موفقیت سازمانی موسسه آموزشی علوم و فنون کیش موفق به کسب استاندارد و جایزه بین المللی ( FCS ) انتخاب نخست دانش آموختگان در حوزه آموزش از سوی اتحادیه اروپا و دریافت نشان زرین معتبرترین سازمان سرآمد در حوزه خدمات آموزشی گردید.
دریافت نشان و استاندارد بین المللی از اتحادیه اروپا توسط موسسه آموزشی علوم و فنون کیش

دریافت نشان و استاندارد بین المللی از اتحادیه اروپا توسط موسسه آموزشی علوم و فنون کیش

جناب آقای دکتر حسینعلی تقی تهرانی ، مدیر عامل موسسه ضمن اعلام این خبر افزود: دوازدهمین اجلاس زنجیره موفقیت سازمانی  با حضور مقامات، مدیرعامل شرکت های نمونه و کارشناسان برتر صنعت، اقتصاد و تجارت کشور با رویکرد بزرگترین گردهمایی شرکتهای پیشرو و سرآمد ایران در روز چهارشنبه مورخ بیست و پنجم شهریور ماه در مرکز همایشهای بین المللی سازمان صدا و سیبما برگزار شد.

وی گفت: این اجلاس با حمایت وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی ، وزارت راه و شهرسازی ، اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی ایران ، مرکز آمار ایران ، شورای توسعه تعاون و دبیرخانه مدیریت سازمانهای موفق ایران برگزار گردید .

مدیر عامل محترم موسسه گفت:هر ساله قریب به 1000 شرکت تولیدی و خدماتی در حوزه های مختلف مورد ارزیابی دبیر خانه این اجلاس قرار گرفته و در نهایت 30 موسسه و شرکت جهت دریافت نشان های بین المللی و ملی برگزیده می گردند.

آقای دکتر تهرانی در خصوص نحوه انتخاب این موسسه به عنوان برترین موسسه آموزشی در ایران گفت : با توجه به اقدامات صورت گرفته در طی یک سال اخیر و تغییرات ایجاد شده در روش های آموزش طبق استاندارهای بین المللی ، ارتباط مستمر با مخاطبین اعم از مدرسین،زبان آموزان و پاسخگویی سریع به انتقادات و پیشنهادات ، تعامل با دستگاههای اجرایی مختلف ،نظارت مستمر بر کلیه شعب تحت پوشش و نظر به مطالعات و ارزیابی های برون سازمانی و نظر سنجی های عمومی که بر مبنای شاخصهای ارزیابی مرکز استاندارددهای بین المللی  (USAS) اتحادیه اروپا انجام گردیده این موسسه موفق به دریافت این دو افتخار گردید .

گفتنی است موسسه آموزشی علوم و فنون کیش تنها موسسه ای است که در حوزه آموزش ، موفق به کسب امتیازات لازم برای دریافت این افتخارات گردیده است .

در این مورد دیدگاه تان را بیان نمایید

* نام خود را وارد نمایید .
لغو
*دیدگاه تان را بیان نمایید .

شرکت در آزمون آنلاین
شما قبلا در این آزمون شرکت نموده اید
کد ملی معتبر نمیباشد
شماره همراه معتبر نمیباشد