نرم افزار پنجره کیش، کسب و کاری آموزش محور

نرم افزار موبایلی پنجره کیش، به عنوان یک نرم افزار کاربردی در سومین اجلاس سراسری مدیران موسسه آموزشی علوم و فنون کیش رونمایی شد.
نرم افزار پنجره کیش، کسب و کاری آموزش محور

 

به گزارش روابط عمومی موسسه آموزشی علوم و فنون کیش با عنایت به رویکردهای ابلاغی مدیریت محترم عامل موسسه مبنی بر حرکت به سوی آموزش های مجازی و استفاده از فضای مجازی و آوردن کلاس درس به محل زبان آموز به جای مراجعه زبان آموز به محل کلاس و در راستای مسئولیت های اجتماعی موسسه، ارتقای برند موسسه کیش و حرکت به سوی تکنولوژی های جدید، نرم افزار پنجره کیش طراحی و به مرحله بهره برداری رسید.

 

پنجره کیش قصد دارد با حذف بعد زمان و مکان تحولی شگرف در امر آموزش ایجاد نموده و فضایی برای آموزش مجازی در کنار ایجاد کسب و کاری آموزش محور برای عموم افراد است که علاوه بر آموزش مهارتهای مختلف، می تواند منبعی برای کسب درآمد باشد. این نرم افزار موبایل با محوریت محتوای دیجیتال در قالب فیلم، آموزش را بر بستر تلفن همراه تسهیل می نماید.

 

در این نرم افزار موبایلی، در یک سو تامین کنندگان محتوا و در سوی دیگر کاربران حضور دارند. تامین کنندگان محتوا می توانند با استفاده از قابلیت های این نرم افزار مهارت ها و محتواهای آموزشی خود را در قالب فیلم بر روی نرم افزار بارگذاری کرده و کاربران می توانند با بازدید دموی چند ثانیه ای از محتوا، در صورت علاقه با پرداخت هزینه هر مورد، فیلم را به صورت کامل دریافت نمایند.

 

در این مورد دیدگاه تان را بیان نمایید

* نام خود را وارد نمایید .
لغو
*دیدگاه تان را بیان نمایید .

شرکت در آزمون آنلاین
شما قبلا در این آزمون شرکت نموده اید
کد ملی معتبر نمیباشد
شماره همراه معتبر نمیباشد

دریافت محتوای آموزشی موسسه زبان کیش

برای دریافت اخرین محتوای آموزشی و اخبار موسسه زبان کیش ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید: