گزارش اولیه طرح رزمایش همدلی در جزیره کیش توسط موسسه علوم و فنون کیش

گزارش اولیه طرح رزمایش همدلی در جزیره کیش توسط موسسه علوم و فنون کیش

به گزارش روابط عمومی موسسه علوم و فنون کیش روز چهارشنبه مورخ 10 اردیبهشت ماه 99 گزارش اولیه طرح  رزمایش همدلی  جزیره کیش با محوریت جمع آوری و تحلیل اطلاعات افراد آسیب دیده ناشی از شیوع بیماری کرونا توسط تیم اجرایی موسسه علوم و فنون کیش ارائه گردید.

لازم به ذکر است این جلسه با حضور حجت الاسلام والمسلمین حسن زاده امام جمعه کیش ، دکتر سعید پورعلی معاونت محترم فرهنگی واجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش و سایر مدیران و کارشناسان سازمان و مرتبط با طرح مذکور برگزار شد.

در این نشست گزارش کاملی از اقدامات و اطلاعات جمع آوری شده تاکنون توسط نمایندگان موسسه علوم و فنون کیش ارائه گردید و مقرر شد فاز دوم طرح ( شناسایی افرادی که از شیوع کرونا با مشکل مواجه شده اند ) از همین روز آغاز گردد. ضمنا قرار شد تا پس از جمع آوری داده ها نرم افزار تحت وب با دسترسی های مختلف تهیه و در اختیار سازمان منطقه آزاد کیش قرار گیرد.

لازم به توضیح است این  طرح می کوشد تا با شناخت جامعه آماری و تحلیل داده های حاصله، مساعدت های بسزائی را در رفع محرومیت ها و زدودن آثار سوء اقتصادی و اجتماعی ایام مبارزه با بیماری کرونا به منصه ظهور رساند.

 

 

 

در این مورد دیدگاه تان را بیان نمایید

* نام خود را وارد نمایید .
لغو
*دیدگاه تان را بیان نمایید .

شرکت در آزمون آنلاین
شما قبلا در این آزمون شرکت نموده اید
کد ملی معتبر نمیباشد
شماره همراه معتبر نمیباشد