برگزاری کارگاه‌ آموزشی " امنیت شبکه و فضای مجازی " در جزیره کیش

این کارگاه آموزشی به همت مؤسسه آموزشی علوم و فنون کیش و به درخواست مدیریت منابع انسانی سازمان منطقه آزاد کیش با هدف ارتقاء سطح آگاهی و دانش مخاطبان به امنیت فناوری اطلاعات و مدیریت موثر در بکارگیری منابع فناوری اطلاعاتی برگزار شد.
برگزاری کارگاه‌ آموزشی " امنیت شبکه و فضای مجازی " در جزیره کیش

      به گزارش روابط عمومی مؤسسه آموزشی علوم و فنون کیش، روزهای چهارشنبه و پنجشنبه 24 و 25 مهرماه 98 ، کارگاه آموزشی " امنیت شبکه و فضای مجازی " به همت مؤسسه آموزشی علوم و فنون کیش در سالن شهید مطهری اداره آموزش و پژوهش سازمان منطقه آزاد کیش برگزار شد.

این کارگاه آموزشی ویژه کارکنان مدیریت فناوری اطلاعات و ارتباطات و سایر حوزه های مرتبط سازمان منطقه آزاد کیش و شرکتهای تابعه بوده و به درخواست مدیریت منابع انسانی سازمان منطقه آزاد کیش برگزار شده است.

بررسی امنیت فیزیکی موجود در شبکه و سطح دسترسی به آنها، بررسی و اعمال تغییرات لازم  در مورد کلمات عبور و کانفیگ های ایمن سوئیچهای مدیریتی، روترها، سرورها و سایر منابع، انجام اقدامات لازم در خصوص اعطای مجوزهای دسترسی به منابع موجود در شبکه، پیاده سازی، عملیاتی سازی و تست و تحلیل کارایی مرکز عملیات امنیت و آشنایی با تهدیدها و آسیب های فضای مجازی از سرفصل های اساسی این دوره به شمار می روند.

.

 

در این مورد دیدگاه تان را بیان نمایید

* نام خود را وارد نمایید .
لغو
*دیدگاه تان را بیان نمایید .

شرکت در آزمون آنلاین
شما قبلا در این آزمون شرکت نموده اید
کد ملی معتبر نمیباشد
شماره همراه معتبر نمیباشد