اهدای جوایز رویداد بازی سازی هکاتون توسط مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش

اهدای جوایز رویداد بازی سازی هکاتون توسط مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش

 به گزارش روابط عمومی مؤسسه علوم و فنون کیش، روز یکشنبه مورخ 20 بهمن ماه 1398، طی نشستی در سازمان منطقه آزاد کیش با حضور دکتر غلامحسین مظفری رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش، دکتر مسعود توفیقی مدیرعامل و عضو هیأت مدیره مؤسسه علوم و فنون کیش، سیدصادق پژمان مدیرعامل بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای و امین محمودی نیا عضو هیأت مدیره و مدیر مالی و اداری مؤسسه علوم و فنون کیش، جوایز تیم های برگزیده رویداد بازی سازی هکاتون اهدا شد.

لازم به توضیح است این رویداد دی ماه 98 توسط بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای و با حمایت موسسه علوم و فنون کیش به نمایندگی از سازمان منطقه آزادکیش، در تهران برگزار شد. محوریت این رویداد آموزش زبان و جزیره کیش بوده و حمایت از آن به عنوان مسئولیت اجتماعی موسسه علوم و فنون کیش در قبال حمایت از ایده‌های خلاقانه و نوآورانه آموزشی می باشد.

در این نشست دکتر مظفری ضمن تشکر و قدردانی از دست اندرکاران این برنامه، بر برگزاری چنین رویدادهایی در راستای پرورش خلاقیت و نوآوری و کشف استعداد جوانان تاکید نمود و پتانسیل های جزیره کیش به خصوص در حوزه های گردشگری و دریایی را لازمه آن دانست. دکتر توفیقی مدیرعامل موسسه علوم و فنون کیش در این خصوص، خبر از برگزاری رویداد جذب ایده تفریحات و بازی‌های دریایی مورخ چهارم اسفند ماه 1398 در جزیره کیش در مرکز نوآوری کیش داد و از حاضرین دعوت نمود تا از طریق ثبت نام الکترونیکی در وبسایت موسسه علوم و فنون کیش در این رویداد شرکت نمایند.

در پایان این نشست در مجموع ۳۰ میلیون تومان جایزه توسط دکتر مظفری به تیم های برگزیده به شرح زیر اهدا شد:

·        جایزه ۱۲ میلیون تومانی ویژه رتبه اول رویداد بازی سازی هکاتون تقدیم شد به تیم لینیا برای بازی Kish Island Hero

·        جایزه ۶ میلیون تومانی ویژه رتبه دوم رویداد بازی سازی هکاتون تقدیم شد به تیم والسالوا برای بازی Kishlenj

·        دو جایزه ۳ میلیون تومانی ویژه دو رتبه سوم رویداد بازی سازی هکاتون تقدیم شد به تیم آماتا برای بازی English Land و تیم پروناس برای بازی Adventure in Kish Isand

·        جایزه یک میلیون تومانی امید به پاس تقدیر از استعدادهای نوجوان تقدیم شد به تیم مدرسه فرزانگان

·        شایان ذکر است جایزه ۵ میلیون تومانی مؤسسه در بخش مقالات تقدیم شد به خانم فرخنده فاضل بخششی برای مقاله "Escape Rooms" در حوزه گردشگری 

در این مورد دیدگاه تان را بیان نمایید

* نام خود را وارد نمایید .
لغو
*دیدگاه تان را بیان نمایید .

شرکت در آزمون آنلاین
شما قبلا در این آزمون شرکت نموده اید
کد ملی معتبر نمیباشد
شماره همراه معتبر نمیباشد