اهدای جوایز رویداد بازی سازی هکاتون توسط مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش

اهدای جوایز رویداد بازی سازی هکاتون توسط مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش

 به گزارش روابط عمومی مؤسسه علوم و فنون کیش، روز یکشنبه مورخ 20 بهمن ماه 1398، طی نشستی در سازمان منطقه آزاد کیش با حضور دکتر غلامحسین مظفری رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش، دکتر مسعود توفیقی مدیرعامل و عضو هیأت مدیره مؤسسه علوم و فنون کیش، سیدصادق پژمان مدیرعامل بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای و امین محمودی نیا عضو هیأت مدیره و مدیر مالی و اداری مؤسسه علوم و فنون کیش، جوایز تیم های برگزیده رویداد بازی سازی هکاتون اهدا شد.

لازم به توضیح است این رویداد دی ماه 98 توسط بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای و با حمایت موسسه علوم و فنون کیش به نمایندگی از سازمان منطقه آزادکیش، در تهران برگزار شد. محوریت این رویداد آموزش زبان و جزیره کیش بوده و حمایت از آن به عنوان مسئولیت اجتماعی موسسه علوم و فنون کیش در قبال حمایت از ایده‌های خلاقانه و نوآورانه آموزشی می باشد.

در این نشست دکتر مظفری ضمن تشکر و قدردانی از دست اندرکاران این برنامه، بر برگزاری چنین رویدادهایی در راستای پرورش خلاقیت و نوآوری و کشف استعداد جوانان تاکید نمود و پتانسیل های جزیره کیش به خصوص در حوزه های گردشگری و دریایی را لازمه آن دانست. دکتر توفیقی مدیرعامل موسسه علوم و فنون کیش در این خصوص، خبر از برگزاری رویداد جذب ایده تفریحات و بازی‌های دریایی مورخ چهارم اسفند ماه 1398 در جزیره کیش در مرکز نوآوری کیش داد و از حاضرین دعوت نمود تا از طریق ثبت نام الکترونیکی در وبسایت موسسه علوم و فنون کیش در این رویداد شرکت نمایند.

در پایان این نشست در مجموع ۳۰ میلیون تومان جایزه توسط دکتر مظفری به تیم های برگزیده به شرح زیر اهدا شد:

·        جایزه ۱۲ میلیون تومانی ویژه رتبه اول رویداد بازی سازی هکاتون تقدیم شد به تیم لینیا برای بازی Kish Island Hero

·        جایزه ۶ میلیون تومانی ویژه رتبه دوم رویداد بازی سازی هکاتون تقدیم شد به تیم والسالوا برای بازی Kishlenj

·        دو جایزه ۳ میلیون تومانی ویژه دو رتبه سوم رویداد بازی سازی هکاتون تقدیم شد به تیم آماتا برای بازی English Land و تیم پروناس برای بازی Adventure in Kish Isand

·        جایزه یک میلیون تومانی امید به پاس تقدیر از استعدادهای نوجوان تقدیم شد به تیم مدرسه فرزانگان

·        شایان ذکر است جایزه ۵ میلیون تومانی مؤسسه در بخش مقالات تقدیم شد به خانم فرخنده فاضل بخششی برای مقاله "Escape Rooms" در حوزه گردشگری 

 

عکس و خبر / نوید ناصحی فر

در این مورد دیدگاه تان را بیان نمایید

* نام خود را وارد نمایید .
لغو
*دیدگاه تان را بیان نمایید .

شرکت در آزمون آنلاین
شما قبلا در این آزمون شرکت نموده اید
کد ملی معتبر نمیباشد
شماره همراه معتبر نمیباشد

دریافت محتوای آموزشی موسسه زبان کیش

برای دریافت اخرین محتوای آموزشی و اخبار موسسه زبان کیش ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید: