حمایت موسسه آموزشی علوم و فنون کیش از رویداد بازی سازی هکاتون

حمایت از ایده‌های خلاقانه و نوآورانه از مهمترین اهداف موسسه آموزشی علوم و فنون در این رویداد است.
حمایت موسسه آموزشی علوم و فنون کیش از رویداد بازی سازی هکاتون

به گزارش روابط عمومی موسسه آموزشی علوم و فنون کیش رویداد بازی سازی هکاتون به مدت ۳روز از ۲۷ تا ۲۹ آذر ماه ۹۸، توسط بنیاد ملی بازی های رایانه‌ای و با حمایت "موسسه آموزشی علوم و فنون کیش" به نمایندگی از "سازمان منطقه آزاد کیش"، با محوریت "جزیره زیبای کیش و آموزش زبان" در صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری برگزار شد.

در این رویداد رقابتی گروه های شرکت کننده از سراسر ایران به تولید یک بازی رایانه ای با موضوعیت آموزش زبان به کودکان، نوجوانان و ناشنوایان و با لحاظ عناصر شاخص جزیره زیبای کیش اقدام نمودند.

لازم به ذکر است موسسه آموزشی علوم و فنون کیش به نمایندگی از سازمان منطقه آزاد کیش به عنوان مسئولیت اجتماعی خود در حمایت از ایده‌های خلاقانه و نوآورانه حامی این رویداد بازی سازی بوده و به دنبال توسعه ایده های نوین آموزشی در قالب بازی‌های جدی می باشد.

در روز اختتامیه این جشنواره، مورخ ۶ دی ماه ۹۸، به تیم‌های اول تا سوم این رقابت ۳روزه،  به ترتیب جوایز ۱۵، ۷ و ۳ میلیون تومانی از طرف "موسسه آموزشی علوم و فنون کیش" به نمایندگی از "سازمان منطقه آزاد کیش" اعطا خواهد شد. 

همچنین دو جایزه دیگر نیز در حوزه "گردشگری و آموزش زبان" در قسمت جنبی این جشنواره برای "بهترین بازی سال" به میزان ۵ میلیون تومان و برای "بهترین مقاله سال" به میزان ۵ میلیون تومان از سوی موسسه فوق الذکر تقدیم خواهد شد.

لازم به توضیح است در راستای توسعه و بهره برداری بازی ها، تیم‌های منتخب، از امکان حضور در برنامه‌های شتاب‌دهی، معرفی بازی های ایشان به سرمایه‌گذاران و عقد قرارداد با مجموعه‌های سفارش‌دهنده بازی‌ بهره‌مند می‌شوند.

در این مورد دیدگاه تان را بیان نمایید

* نام خود را وارد نمایید .
لغو
*دیدگاه تان را بیان نمایید .

شرکت در آزمون آنلاین
شما قبلا در این آزمون شرکت نموده اید
کد ملی معتبر نمیباشد
شماره همراه معتبر نمیباشد