نشست مدیرعامل محترم مؤسسه با مدیران شعب شهرستان ها

نشست مدیرعامل محترم مؤسسه با مدیران شعب شهرستان ها

      به گزارش روابط عمومی مؤسسه آموزشی علوم و فنون کیش، روز شنبه 19 مرداد ماه 98، نشست مدیرعامل محترم مؤسسه، با مدیران شعب شهرستان‌ها با هدف آشنایی با کادر جدید مجموعه و ایجاد امکان گفت و شنود در خصوص مسائل و مشکلات موجود، در دفترمرکزی مؤسسه برگزار گردید.

در ابتدای این نشست، جناب آقای دکتر سلیمی ضمن تشکر از حضور مدیران محترم، به معرفی مدیران حوزه‌های مختلف پرداختند و اهداف اصلی مؤسسه و برخی از فعالیت‌های صورت گرفته طی ماه های اخیر را مطرح نمودند. مدیران ارشد موسسه از جمله آقای دکتر ویژه مدیر امور مالی و اداری، آقای دکتر سلطانی نسب مشاور حقوقی مدیرعامل و مدیرتوسعه و بازاریابی و همچنین مدیران شعب زنجان، شهرکرد، بروجرد، سمنان، گرگان، کرج، ساوه و اراک در این جلسه حضور داشتند.

آقای دکترسلیمی در این نشست بر موضوعات ذیل تاکید نمودند:

 نقش موسسه به عنوان بازوی آموزشی-پژوهشی سازمان منطقه آزاد کیش، طرح راه اندازی مرکز نوآوری در جزیره کیش، ضرورت توجه به آموزش های فنی و حرفه ای، آموزش مجازی، طرح راه اندازی باشگاه زبان آموزان، احیای حوزه بازاریابی و ساماندهی وضعیت تبلیغات، برگزاری دوره‌های آموزشی تخصصی زبان انگلیسی، تعامل با سازمان ها و وزارتخانه ها، آموزش زبان های غیرانگلیسی، برنامه‌های تفریحی- آموزشی از جمله برگزاری اردوها و کلاس‌های آموزش مهارت‌های کاربردی به زبان انگلیسی.

لازم به ذکر است در ادامه این نشست، مدیران شعب حاضر در جلسه، به بیان مسائل و مشکلات پرداختند. در این راستا در خصوص اقدامات اصلاحی تبادل نظر صورت گرفت.

 

 

 

در این مورد دیدگاه تان را بیان نمایید

* نام خود را وارد نمایید .
لغو
*دیدگاه تان را بیان نمایید .

شرکت در آزمون آنلاین
شما قبلا در این آزمون شرکت نموده اید
کد ملی معتبر نمیباشد
شماره همراه معتبر نمیباشد