نشست مدیرعامل محترم مؤسسه با مدیران شعب شهرستان ها

نشست مدیرعامل محترم مؤسسه با مدیران شعب شهرستان ها

      به گزارش روابط عمومی مؤسسه آموزشی علوم و فنون کیش، روز شنبه 19 مرداد ماه 98، نشست مدیرعامل محترم مؤسسه، با مدیران شعب شهرستان‌ها با هدف آشنایی با کادر جدید مجموعه و ایجاد امکان گفت و شنود در خصوص مسائل و مشکلات موجود، در دفترمرکزی مؤسسه برگزار گردید.

در ابتدای این نشست، جناب آقای دکتر سلیمی ضمن تشکر از حضور مدیران محترم، به معرفی مدیران حوزه‌های مختلف پرداختند و اهداف اصلی مؤسسه و برخی از فعالیت‌های صورت گرفته طی ماه های اخیر را مطرح نمودند. مدیران ارشد موسسه از جمله آقای دکتر ویژه مدیر امور مالی و اداری، آقای دکتر سلطانی نسب مشاور حقوقی مدیرعامل و مدیرتوسعه و بازاریابی و همچنین مدیران شعب زنجان، شهرکرد، بروجرد، سمنان، گرگان، کرج، ساوه و اراک در این جلسه حضور داشتند.

آقای دکترسلیمی در این نشست بر موضوعات ذیل تاکید نمودند:

 نقش موسسه به عنوان بازوی آموزشی-پژوهشی سازمان منطقه آزاد کیش، طرح راه اندازی مرکز نوآوری در جزیره کیش، ضرورت توجه به آموزش های فنی و حرفه ای، آموزش مجازی، طرح راه اندازی باشگاه زبان آموزان، احیای حوزه بازاریابی و ساماندهی وضعیت تبلیغات، برگزاری دوره‌های آموزشی تخصصی زبان انگلیسی، تعامل با سازمان ها و وزارتخانه ها، آموزش زبان های غیرانگلیسی، برنامه‌های تفریحی- آموزشی از جمله برگزاری اردوها و کلاس‌های آموزش مهارت‌های کاربردی به زبان انگلیسی.

لازم به ذکر است در ادامه این نشست، مدیران شعب حاضر در جلسه، به بیان مسائل و مشکلات پرداختند. در این راستا در خصوص اقدامات اصلاحی تبادل نظر صورت گرفت.

 

 

 

در این مورد دیدگاه تان را بیان نمایید

* نام خود را وارد نمایید .
لغو
*دیدگاه تان را بیان نمایید .

شرکت در آزمون آنلاین
شما قبلا در این آزمون شرکت نموده اید
کد ملی معتبر نمیباشد
شماره همراه معتبر نمیباشد

دریافت محتوای آموزشی موسسه زبان کیش

برای دریافت اخرین محتوای آموزشی و اخبار موسسه زبان کیش ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید: