انعقاد تفاهم نامه آموزشی با خانه کارگر جمهوری اسلامی ایران

انعقاد تفاهم نامه آموزشی با خانه کارگر جمهوری اسلامی ایران

به گزارش روابط عمومی مؤسسه آموزشی علوم و فنون کیش روز یکشنبه مورخ 22 دی ماه 98، این موسسه طی جلسه ای در راستای ارتقای سطح آموزش زبان‌های خارجی در کشور، اقدام به عقد تفاهم نامه آموزشی با خانه کارگر جمهوری اسلامی ایران نمود.

لازم به توضیح است این تفاهم نامه به منظور آموزش زبان‌های خارجی ویژه اعضای خانه کارگر و خانواده ایشان از جمله همسر و فرزندان کارگران برای کلیه سنین و با اعطای تخفیف می باشد.

در این جلسه مهندس پرویز نصیری معاون امور اعضا و آموزش خانه کارگر  از سهولت ثبت نام در خانه کارگر از طریق سامانه الکترونیکی و وجود 2میلیون عضو فعال در این سامانه خبر داد و از امکانات آموزشی موسسه کیش در حوزه زبان جهت استفاده این عزیزان استقبال کرد.

دکتر مسعود توفیقی مدیرعامل و عضو هیات مدیره موسسه آموزشی علوم و فنون کیش امضای این تفاهم نامه را آغازی برای همکاری های فی مابین عنوان کرد. وی در این خصوص مزیت های رقابتی موجود در جزیره کیش را به تفصیل برشمرد. ظرفیت های فناوری و نوآوری، پتانسیل های موجود در اقتصاد دریا، تسهیلات موجود در خصوص حمایت از شرکت های دانش بنیان در مرکز نوآوری کیش به خصوص شرکت های فعال در حوزه های مرتبط با دریا از جمله ویژگی های عنوان شده توسط ایشان بود.

مؤسسه آموزشی علوم و فنون کیش پیش تر، از ابتدای سال 1398 اقدام به امضای تفاهم‌نامه همکاری آموزشی با ارگان‌های ذیل نموده است.

·  نیروی انتظامی تهران بزرگ

· شورای حل اختلاف استان تهران

·  اداره کل رفاه، تعاون و خدمات اجتماعی شهرداری تهران

·  انجمن دوقلوها و چندقلوهای پارسی

·  بانک صادرات ایران

لازم به ذکر است تفاهم ‌نامه های جدیدی با دیگر سازمان ها در حال بررسی و اقدام بوده و سازمان های متقاضی می‌توانند جهت همکاری و کسب اطلاعات بیشتر با  تلفن گویای موسسه به شماره 41592000 داخلی 286 و یا 290  تماس حاصل نمایند.

 

عکس و خبر / نوید ناصحی فر

در این مورد دیدگاه تان را بیان نمایید

* نام خود را وارد نمایید .
لغو
*دیدگاه تان را بیان نمایید .

شرکت در آزمون آنلاین
شما قبلا در این آزمون شرکت نموده اید
کد ملی معتبر نمیباشد
شماره همراه معتبر نمیباشد

دریافت محتوای آموزشی موسسه زبان کیش

برای دریافت اخرین محتوای آموزشی و اخبار موسسه زبان کیش ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید: