برگزاری اولین جلسه مجازی مدیرعامل مؤسسه آموزشی علوم و فنون کیش با مدیران شعب تهران

به گزارش روابط عمومی مؤسسه آموزشی علوم و فنون کیش، اولین جلسه مجازی مدیرعامل مؤسسه با مدیران محترم شعب تهران مورخ 24 شهریورماه در دفتر مرکزی برگزار گردید.
برگزاری اولین جلسه مجازی مدیرعامل مؤسسه آموزشی علوم و فنون کیش با مدیران شعب تهران

جناب آقای دکتر جوادپور مدیرعامل محترم مؤسسه، ضمن ابراز خرسندی از برگزاری اولین جلسه مجازی و مزیتهای آن، گزارشی درخصوص اقدامات صورت گرفته بیان کردند. ایشان اظهار نمودند، با توجه به برد وسیع در کل کشور، تلاش داریم با استفاده از تکنولوژی روز و فضای واقعی جهت شفافیت سازی و اطلاع رسانی، جلسات متوالی با مدیران شعب تهران و شهرستان به صورت مجازی برگزار کنیم. این امر مستلزم همکاری مدیران شعب بوده و علاوه بر دسترسی همگانی، موجب برطرف نمودن مسائل و مشکلات به صورت آنی می گردد.

در ادامه، مدیران محترم ستادی گزارش مختصری از روند کارهای انجام شده شش ماهه گذشته و برنامه های آتی سال 97 ارائه دادند. همچنین، سؤالات مدیران شعب از طریق نرم افزار به صورت متنی و صوتی طرح گردید که توسط مدیر واحد مربوط پاسخ داده شد.

 

اهم موضوعات مطرح شده، حل مسائل مربوط به آموزش و پرورش، تغییر کتب آموزشی نوجوانان، دوره مهارتهای زندگی برای نوجوانان و بزرگسالان و سامانه اطلاع رسانی نوین بود.

مقرر شد، در سایر ارتباطات دوره ای امکان برقراری ارتباط تصویری دو سویه نیز فراهم شود. 

در این مورد دیدگاه تان را بیان نمایید

* نام خود را وارد نمایید .
لغو
*دیدگاه تان را بیان نمایید .

شرکت در آزمون آنلاین
شما قبلا در این آزمون شرکت نموده اید
کد ملی معتبر نمیباشد
شماره همراه معتبر نمیباشد