برگزاری "هکاتون بازی‌های جدی 98" با همکاری مؤسسه علوم و فنون کیش

این رویداد بازی سازی با همکاری اجرایی و حمایت مالی موسسه آموزشی علوم و فنون کیش و میزبانی صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار خواهد شد.
برگزاری "هکاتون بازی‌های جدی 98" با همکاری مؤسسه  علوم و فنون کیش

    به گزارش روابط عمومی مؤسسه آموزشی علوم و فنون کیش، هکاتون بازی‌های جدی 1398 در روزهای چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه، 27 ، 28 و 29 آذرماه 98  با همکاری اجرایی و حمایت مالی مؤسسه آموزشی علوم و فنون کیش برگزار شده و تیم‌های ثبت‌نام‌کننده با راهنمایی مِنتورها به رقابت و تولید یک بازی جدی (نهایتا تا سطح نسخه دِمو) با یک موضوع محوری تعیین شده در حوزه آموزش و گردشگری می‌پردازند.

لازم به ذکر است تیم‌های اول تا سوم هکاتون به ترتیب جایزه 15، 7 و 3 میلیون تومانی، بازی برگزیده جشنواره در حوزه آموزش و گردشگری به میزان 5 میلیون تومان و مقاله برتر سمپوزیوم در حوزه آموزش و گردشگری به میزان میلیون تومان جایزه از طرف موسسه آموزشی علوم و فنون کیش دریافت می‌کنند.

همچنین تیم‌های منتخب، از امکان حضور در برنامه‌های شتاب‌دهی، معرفی بازی به سرمایه‌گذاران و عقد قرارداد با مجموعه‌های سفارش‌دهنده بازی‌ جدی بهره‌مند می‌شوند.

 

کلیه علاقمندان برای ثبت نام و شرکت در این رویداد می‌توانند از طریق وبسایت http://segap.ir اقدام نموده و اطلاعات مورد نیاز را تکمیل نمایند.

 

 

در این مورد دیدگاه تان را بیان نمایید

* نام خود را وارد نمایید .
لغو
*دیدگاه تان را بیان نمایید .

شرکت در آزمون آنلاین
شما قبلا در این آزمون شرکت نموده اید
کد ملی معتبر نمیباشد
شماره همراه معتبر نمیباشد

دریافت محتوای آموزشی موسسه زبان کیش

برای دریافت اخرین محتوای آموزشی و اخبار موسسه زبان کیش ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید: