برگزاری "هکاتون بازی‌های جدی 98" با همکاری مؤسسه علوم و فنون کیش

این رویداد بازی سازی با همکاری اجرایی و حمایت مالی موسسه آموزشی علوم و فنون کیش و میزبانی صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار خواهد شد.
برگزاری "هکاتون بازی‌های جدی 98" با همکاری مؤسسه  علوم و فنون کیش

    به گزارش روابط عمومی مؤسسه آموزشی علوم و فنون کیش، هکاتون بازی‌های جدی 1398 در روزهای چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه، 27 ، 28 و 29 آذرماه 98  با همکاری اجرایی و حمایت مالی مؤسسه آموزشی علوم و فنون کیش برگزار شده و تیم‌های ثبت‌نام‌کننده با راهنمایی مِنتورها به رقابت و تولید یک بازی جدی (نهایتا تا سطح نسخه دِمو) با یک موضوع محوری تعیین شده در حوزه آموزش و گردشگری می‌پردازند.

لازم به ذکر است تیم‌های اول تا سوم هکاتون به ترتیب جایزه 15، 7 و 3 میلیون تومانی، بازی برگزیده جشنواره در حوزه آموزش و گردشگری به میزان 5 میلیون تومان و مقاله برتر سمپوزیوم در حوزه آموزش و گردشگری به میزان میلیون تومان جایزه از طرف موسسه آموزشی علوم و فنون کیش دریافت می‌کنند.

همچنین تیم‌های منتخب، از امکان حضور در برنامه‌های شتاب‌دهی، معرفی بازی به سرمایه‌گذاران و عقد قرارداد با مجموعه‌های سفارش‌دهنده بازی‌ جدی بهره‌مند می‌شوند.

 

کلیه علاقمندان برای ثبت نام و شرکت در این رویداد می‌توانند از طریق وبسایت http://segap.ir اقدام نموده و اطلاعات مورد نیاز را تکمیل نمایند.

 

 

در این مورد دیدگاه تان را بیان نمایید

* نام خود را وارد نمایید .
لغو
*دیدگاه تان را بیان نمایید .

شرکت در آزمون آنلاین
شما قبلا در این آزمون شرکت نموده اید
کد ملی معتبر نمیباشد
شماره همراه معتبر نمیباشد