نشست مدیرعامل موسسه آموزشی علوم و فنون کیش با مدیران شعب تهران

نشست مدیرعامل موسسه آموزشی علوم و فنون کیش با مدیران شعب تهران

    به گزارش روابط عمومی مؤسسه آموزشی علوم و فنون کیش، روز یکشنبه اول دی ماه 98، دکتر مسعود توفیقی مدیرعامل و عضو هیأت مدیره مؤسسه با مدیران شعب تهران دیدار کرد. در این نشست که با هدف ایجاد امکان گفت و شنود در خصوص مسائل و مشکلات موجود برگزار شد، امین محمودی‌نیا مدیر مالی و اداری، دکتر غلامرضا حداد مدیر امورآموزشی و علی امینی رئیس اداره آموزش مؤسسه نیز حضور داشتند.

دکتر توفیقی ضمن تشکر از حضور مدیران، گفت وگوهای سازنده را لازمه پیشرفت هر چه بیشتر مؤسسه عنوان کرد و در این راستا چالش های موجود با موضوعات مختلف توسط حاضرین مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

مدیرعامل مؤسسه آموزشی علوم و فنون کیش خاطر نشان کرد برند کیش بسیار با ارزش بوده و ضروری است تا تحقق استراتژی های ارتقایی با همکاری کلیه ذینفعان صورت پذیرد. وی افزود در این راستا گفتگوهای سازنده و مستمر با مدیران شعب با دستور کارهای کاملا تعریف شده و مشخص اجتناب ناپذیر می باشد. بدین ترتیب گفتگوی آنلاین به صورت ویدئو کنفرانس بالاخص با مدیران شعب شهرستان‌ها و حتی شعب تهران به عنوان یکی از راهکارهای اجرایی در نظر گرفته شد.

دکتر توفیقی در پایان اظهار امیدواری کرد تا با ایجاد فضای تعامل، گفتگو و همدلی بتوانیم جایگاه واقعی مؤسسه را احیاء نماییم.

 

 

در این مورد دیدگاه تان را بیان نمایید

* نام خود را وارد نمایید .
لغو
*دیدگاه تان را بیان نمایید .

شرکت در آزمون آنلاین
شما قبلا در این آزمون شرکت نموده اید
کد ملی معتبر نمیباشد
شماره همراه معتبر نمیباشد