دوره زبان روسی

آموزش زبان روسی

 

چرا زبان روسی را برای آموختن انتخاب کنیم؟ هدف و انگیزه ی زبان آموزان برای انتخاب زبان روسی چه چیزهایی هستند؟

روسیه کشوری پهناور است و تقریبا صد ها میلیون نفر به زبان روسی صحبت می کنند و روس زبان ها در جهان جمعیتی حدود 270 میلیون نفر را تشکیل می دهند.

برخی از مردم برای تحصیل در کشور روسیه اقدام به یادگیری زبان روسی می کنند، برخی دیگر دوست دارند تجارتی را در این کشور راه بیاندازند و به آن نیاز دارند – روسی را بدلیل دارا بودن ادبیاتی غنی انتخاب می کنند (سادگی، شفافیت و ژرفای ادبیات غنی روس، روز به روز خوانندگان جدیدی را به خود جذب می کند). بسیاری از مردم نیز بدلیل اینکه روسیه مهد تئاتر، موسیقی و باله است به دنبال آن میروند.

تحقیقاتی که از دانشجویان و زبان آموزان روسی به عمل آورده شده است نشان میدهند که آنها به دلایل زیر این زبان را انتخاب کرده اند:

روسی را انتخاب کردم چون تغدیه کننده ی مغزم است و اجازه میدهد بیشتر تفکر کنم. موسیقی این کشور را دوست دارم. دلم میخواهد آثار پوشکین را بخوانم. میخواهم با کشور روسیه و مردم آن آشنا شوم و جوابی که خیلی ها داده اند این است: من عاشق زبان روسی هستم.

مؤسسه آموزشی علوم و فنون کیش برای اولین بار با برگزاری کلاس های متنوع، جذاب و متفاوت زبان روسی آماده پذیرش زبان آموزان مشتاق یادگیری می باشد.

در کنار دوره های ترمیک زبان روسی، کارگاه های زبانی متنوعی نیز با توجه به علاقه زبان آموزان برگزار خواهد شد؛ کارگاه های متعدد نمایش و نقد فیلم به زبان روسی، دوره آموزش روش تدریس زبان روسی و برنامه های متنوع دیگری در انتظار زبان آموزان می باشد.

 

کتاب: 

Русский сезон

نویسندگان:

Нахабина, М.М., Антонова, В.Е., Жабоклицкая, И.И., Курлова, И.В., Смирнова, О.В., Толстых, А.А.

مؤسسه آموزشی علوم و فنون کیش با بهره‌گیری از پژوهش‌های گسترده خویش کتاب Русский сезон را برای آموزش مقطع بزرگسالان انتخاب نموده است. این کتاب، درحال حاضر در یک سطح آموزشی در دسترس زبان آموزان قرار دارد و از آنجایی که کتاب بسیار قوی در آموزش زبان روسی محسوب می شود، زبان آموزان پس از اتمام دوره مقدماتی پایه بسیار قوی و خوبی بدست خواهند آورد.

طراحی دوره:

این کتاب در 6 ترم ارائه می گردد و شامل 14 درس می باشد.

ویژگی های کتاب:

مجموعه آموزشی روسکی سیزون با هدف آموزش زبان روسی برای افراد خارجی بزرگسال که به تازگی شروع به یادگیری این زبان از صفر کرده اند، طراحی شده است. از آنجایی که کشور روسیه سالیانه هزاران متقاضی در رشته های پزشکی، پیراپزشکی و دندان پزشکی دارد، این کتاب گزینه مناسبی برای این زبان آموزان نیز محسوب می شود.

هدف اصلی این دوره رسیدن به سطح مقدماتی یا همان A1 می باشد، که در نتیجه آن زبان آموز می تواند در مورد موضوعات مختلف روزمره صحبت کند. برای مثال در رستوران غذا سفارش دهد، آدرس بپرسد، خرید کند، در تاکسی و یا مطب دکتر مکالمه ای انجام دهد. او همچنین می تواند درباره خود و خانواده اش و همینطور کار و سرگرمی مطالبی بیان کند.

این دوره به نحوی طراحی شده است که در هر درس مقدار مورد نیاز از گرامر و لغت تدریس می شود و سختی مطالب به تدریج و نامحسوس افزایش می یابد که باعث شده است این دوره حتی برای افرادی که حرفه آنها زبان شناسی نیست نیز مناسب باشد و آنها به راحتی مطالب را فرا بگیرند.

در این مورد دیدگاه تان را بیان نمایید

* نام خود را وارد نمایید .
لغو
*دیدگاه تان را بیان نمایید .

شرکت در آزمون آنلاین
شما قبلا در این آزمون شرکت نموده اید
کد ملی معتبر نمیباشد
شماره همراه معتبر نمیباشد

دریافت محتوای آموزشی موسسه زبان کیش

برای دریافت اخرین محتوای آموزشی و اخبار موسسه زبان کیش ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید: