دوره های آموزش زبان انگلیسی برای اهداف خاص

در زبان انگلیسی  ESP  به دوره های خاص زبان برای مشاغل و تخصص های مختلف اطلاق می شود که طی آن به واژگان خاص و مهارت های مورد نیاز آنها اشاره می شود.

دوره های ‌ اختصاصي در موسسه کیش عبارت است از دوره‌اي كه بنا به درخواست سازمان‌ها اعم از دولتي يا خصوصي در محل كار و بر اساس زمانهاي مورد نظر آنان تشكيل مي‌گردد. این کلاس ها می توانند بنا به درخواست، دوره های عادی آموزش زبان انگلیسی و یا شامل دوره های خاص زیر باشند:

1- بازرگانی

 2- گردشگری

 3- مذاکرات و مکاتبات بین المللی

موسسه آموزشی علوم  و فنون کیش در راستای اهداف آموزشی خود اقدام به برگزاری دوره های آموزش اختصاصی زبان ویژه بزرگسالان می نماید. در این دوره ها زبان اختصاصی توسط مجرب ترین اساتید کشور  تدریس میشود.  علاوه بر هدفهاي خاص آموزشي، اهداف زير در این دوره ها مورد نظر مي‌باشد:

صرفه‌جويي در وقت فراگيران

صرفه‌جويي در هزينه رفت و آمد

تشكيل كلاس با فراگيراني كه در یک فضای آموزشی و تربیتی مشخص و تعریف شده مشغول به تحصیل می باشند.

 تقویت انگيزه يادگيري با ايجاد رقابت در بين كاركنان 

كمك به مديريت شركتها و مؤسسات در ارتقاء سطح آموزش كاركنان

كمك به مديران در استفاده بهينه از تسهيلات آموزشي موجود

1- دوره های بازرگانی (Business)

این دوره ها برای علاقمندان و فعالان حوزه بازرگانی اجرا می گردند و مشابه آموزش زبان عمومی با گرایش بازرگانی می باشند. با استفاده از دایلوگ های مرتبط با سرفصل بازرگانی زبان آموزان با مجموعه وسیعی از واژگان مورد نیاز در این حوزه آشنا می شوند.

کتاب آموزشی مورد استفاده "Market Leader" از انتشارات "Pearson"   شامل پنج کتاب Elementary، Pre-intermediate، Intermediate،   Upper-intermediate و Advanced است.

کتاب Advanced این دوره در صورت درخواست بصورت اختصاصی و با شرایط ویژه قابل اجرا است.

2- دوره های گردشگری (Tourism)

این دوره ها برای علاقمندان و فعالان حوزه گردشگری اجرا می گردد و مشابه آموزش زبان عمومی باگرایش صنعـت گـردشگـری است. در مطالب درسی واژگـان و وموقعیت هایی که در این حوزه کاربرد بیشتری دارند مورد توجه قرار می گیرند تا زبان آموزان دوره های گردشگری با مجموعه بیشتری از واژگان مورد نیاز در این حوزه آشنا شوند.

کتاب آموزشی مورد استفاده "English for International Tourism" از انتشارات "Pearson"  و شامل سه کتاب Pre- intermediate، Intermediate و Upper- intermediate می باشد.

3- دوره های مذاکرات و مکاتبات بین المللی

International Negotiations & Business Letter Writing

این دوره ها مناسب مدیران میانی و ارشد سازمان ها و شرکت هایی است که برای عقد قراردادهای بین المللی نیازمند آشنایی بیشتر با واژگان وموقعیت هایی هستند تا بتوانند مذاکرات را به مناسب ترین شکل ممکن  انجام دهند. در این دوره افراد چگونگی نگارش نامه ها و ایمیل های اداری را نیز می آموزند.

کتاب آموزشی مورد استفاده "International Negotiations" از انتشارات "Cambridge"  و شامل یک کتاب است که در سطح Pre- intermediate شروع می شود و زبان آموزان را به سطح Intermediate  Upper- می رساند. دوره کوتاه، جدید و هیجان انگیز مذاکرات بین المللی "International Negotiations"  دوره ای 15-20 ساعته است و برای زبان آموزانی مناسب است که می خواهند مذاکرات مرتبط با کسب و کار به زبان انگلیسی را به نحو احسن انجام دهند.

 برای آموزش مکاتبات اداری بسته طراحی شده در دپارتمان آموزش موسسه علوم و فنون کیش بر اساس مدل های ارائه شده در کتاب Market Leader استفاده می شوند.

 در پایان این دوره، زبان آموزان قادر خواهند بود به نحو موثرتری در مذاکرات بین المللی شرکت کنند     و براحتی نامه نگاری های اداری خود را انجام دهند. توصیه می شود این دوره در کنار یکی از دوره های عادی (GE) و یا در بهترین حالت در کنار دوره بازرگانی ارائه گردد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

در این مورد دیدگاه تان را بیان نمایید

* نام خود را وارد نمایید .
لغو
*دیدگاه تان را بیان نمایید .

شرکت در آزمون آنلاین
شما قبلا در این آزمون شرکت نموده اید
کد ملی معتبر نمیباشد
شماره همراه معتبر نمیباشد

دریافت محتوای آموزشی موسسه زبان کیش

برای دریافت اخرین محتوای آموزشی و اخبار موسسه زبان کیش ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید: