زبان آلمانی

دوره آلمانی در موسسه کیش از سطوح A1 تا C1  برای گروه سنی جوانان و بزرگسالان طراحی و ارائه می شود. سطوح A1,A2,B1 با بسته آموزشی جدید و جذاب Schritte international neu اجرا می شود.  سطوح B1+,B2,C1 با بسته آموزشی کاربردی Sicher!  هر دو کتاب از انتشارات مشهور Hueber می باشند و علاوه بر کتاب درسی و تمرین جداگانه دارای سی دی حاوی فایل های صوتی، دی وی دی حاوی فیلم های آموزشی، تمرینات اضافی و مطالب کمک آموزشی بسیار متنوع و جذاب می باشد که به صورت مجازی و آنلاین در سایت انتشارات هوبر به راحتی در دسترس هستند. همچنین توسط ناشر برای هر دو بسته آموزشی اپلیکیشنی نیز طراحی شده است که برای هر دو سیستم عامل اندروید و آی او اس قابل نصب و اجراست و از قابلیت های بسیار جذابی برخوردار است و در راستای یادگیری چند رسانه ای بسیار موثر هست.

کتاب Schritte international neu  علاوه بر پرداختن به مباحث گرامری و واژگان ،یادگیری مهارت های مهم زبانی را برای زندگی روزمره تامین می کند و همچنین بر بسیاری از جنبه های حرفه ای مفید و بروز متمرکز است به طوریکه شما می توانید خود را برای زندگی کاری روزمره در یک محیط آلمانی آماده کنید.در پایان هر درس یک صفحه اجمالی درباره دستور زبان ، لغات جدید و اصطلاحات گفتاری و نوشتاری وجود دارد. در اینجا فراگیران می توانند یک مرور کلی از مطالب درسی داشته و یا میزان یادگیری خود را بسنجند.

کتاب Sicher! برای سطوح پیشرفته که دارای مباحث متنوع و جالب ، ساختاری مدولار و منظم میباشد. یک بسته آموزشی ایده آل  از نویسندگان موفق Michaela Perlmann-Balme و Susanne Schwalb

در این بسته نیز هر درس از کتاب به یک موضوع کلی اختصاص داده شده است و به مهارت های خواندن ، شنیداری ، نوشتن و صحبت کردن و همچنین واژگان و دستور زبان توجه می شود. این دروس حاوی مطالب آموزشی به روز و واقعی در مورد زندگی روزمره ، کار ، مطالعات ، آموزش و مطالعات منطقه ای است. انواع متن های مربوط به زندگی روزمره و سایر موارد مانند مقالات روزنامه ها ، بروشورهای تبلیغاتی ، دعوت نامه ها ، مصاحبه ها ، ایمیل و نامه های متناسب با زندگی واقعی یادگیرندگان در این کتاب وجود دارد.در پایان هر ماژول یک چک لیست کوچک وجود دارد که زبان آموزان می توانند برای ثبت موفقیت های یادگیری خود از آن استفاده کنند.

از دیگر ویژگی های مثبت بسته های آموزشی فوق این است که زبان آموزان می توانند پس از گذراندن موفق دوره ها در امتحانات رسمی مدارک زبان آلمانی شرکت کرده و از شانس بسیار بالایی در موفقیت در امتحانات رسمی برخوردار باشند.

 

 

 

 

 

 

در این مورد دیدگاه تان را بیان نمایید

* نام خود را وارد نمایید .
لغو
*دیدگاه تان را بیان نمایید .

شرکت در آزمون آنلاین
شما قبلا در این آزمون شرکت نموده اید
کد ملی معتبر نمیباشد
شماره همراه معتبر نمیباشد