دوره آیلتس

سامانه جهانی ارزشیابی زبان انگلیسی (IELTS) جهت سنجش میزان آمادگی داوطلبان برای ادامه تحصیل، فراگیری مهارتهای تخصصـی و یا کار و اقامت در کشـورهای انگلیسی زبان طراحی شده است. این آزمون دارای 9 سطح نمره، برای مشخص کردن سطح توانمندی زبانی داوطلبان است. نمره ی 1 نشان دهنده فردی با پایین ترین سطح زبان انگلیسی است و نمره ی 9 فردی را با بالاترین سطح زبانی (در حد زبان مادری) نشان می دهد. در این آزمون نیم نمره هم دیده می شود (مانند 6.5). دانشگاه ها معمولا نمره ای بین 6 و 7 از داوطلبان خود می خواهند. آنها گاهی برای پذیرش افراد در هر بخش یک حداقل نمره ای را می خواهند.

امتحان آیلتس به دو شکل برگزار می گردد:

نوع آکادمیک این امتحان برای افرادی مناسب است که به منظور ادامه تحصیل یا فراگیری مهارت های تخصصـی درخواست پذیرش داده اند و نوع جنرال آن برای مهاجرانی است که به کشورهای استرالیا، کانادا و بریتانیا مهاجرت کرده و می خواهند در دوره های دبیرستان یا فنی حرفه ای شرکت کنند و یا به تجربه کاری در یک محیط انگلیسی زبان نیاز دارند. هر دو شکل این امتحان ارزیابی معتبر و دقیقی از 4 مهارت زبانی (شنیداری، نوشتاری، خواندن و صحبت کردن) ارائه می دهد.

امتحان آیلتس در بسیاری از کشورها از جمله استرالیا، کانادا، ایرلند، نیوزیلند، بریتانیا و ایالات متحده، مورد تایید دانشگاه ها و کارفرمایان است. این امتحان هم چنین مورد تائید شرکت های دولتی و ادارات مهاجرت است.

امتحان فوق دارای 4 بخش است:

1. بخش شنیداری- 4 قسمت است، 40 گزینه دارد و 30 دقیقه زمان برای آن درنظر گرفته شده است.

2. بخش صحبت کردن- مصاحبه که حداکثر 15 دقیقه زمان آن است.

3. بخش خواندن- برای مدل آکادمیک و جنرال متفاوت است- 3 قسمت و 40 گزینه دارد؛ 60 دقیقه زمان برای آن درنظر گرفته شده است.

4. بخش نوشتاری- برای مدل آکادمیک و جنرال متفاوت است- 2 قسمت و 40 گزینه دارد؛ زمان آن 60 دقیقه است.

بخش های شنیداری، نوشتاری و خواندن در یک روز برگزار می گردد اما بخش صحبت کردن آن یک روز دیگر در همان هفته برگزار خواهد شد.

کتاب دوره: Mindset for IELTS

با کتاب های Mindset به فضایی قدم می گذارید که آیلتس را به راحتی لمس می کنید. این کتاب ها به فراگیران کمک می کند تا به بهترین نتیجه ممکن در آزمون دست یابند. 
کتاب های
Mindset این قابلیت را دارند تا متناسب با نیازهای فردی فراگیران برنامه ریزی شوند. Mindset که توسط طراحان آزمون IELTS نوشته شده است و دوره ای چند سطحی است، ضمن ارتقاء مهارت های زبان انگلیسی فراگیران آنها را به طور کامل برای روز آزمون آماده می کند.

Mindset، دوره ای 4 سطحی از دانشگاه کمبریج است که فرد را کاملا وارد فضای آزمون آیلتس می کند. ترکیب منحصر به فرد این کتاب ها با قراردادن محتوای چاپی و آنلاین در کنار هم این امکان را فراهم می کند که طول دوره و تمرکز روی هر مهارت را متناسب با نیاز زبان آموزان تنظیم کنید. درس های کتاب، موضوعی انتخاب شده اند، هر چهار مهارت را پوشش می دهند و به فرد کمک می کنند تا آنچه می خواهد را به آسانی به دست آورد. هر سطح استراتژی های یادگیری ، تمرین های مهارتی و آزمون محور را در برمی گیرد و به زبان آموزان کمک می کند تا به نمره مدنظر خود دستیابند. در نمونه های ارائه شده برای مهارت های آنلاین تمرین اضافی ارائه می گردد و مثال های دانش افزا به زبان آموزان کمک می کند تا از بکاربردن اشتباهات رایج اجتناب کنند. این دوره با فراهم کردن امکان دسترسی به تست های معتبر آنلاین و تمرین های متعدد در بانک سوالات، برای دانشجویانی که برای آزمون آکادمیک آماده می شوند بسیار مناسب است، Mindset با توجه به نیاز اساتید آیلتس طراحی شده، از اساتید جدید پشتیبانی و آنها را راهنمایی می کند. کتاب های Mindset با ایجاد پیوند بین فعالیتها و آزمون به زبان آموزان حداکثر اعتماد به نفس ممکن را می دهد.

 

ویژگی های کلیدی

با بیش از 150 تمرین هدفمند در هر سطح به زبان آموزان کمک می کند تا عملکرد خود را در آزمون به حداکثر برسانند.

تمرین های آنلاین برای مهارت های گفتاری، شنیداری، خواندن و نوشتن در کنار گرامر و واژگان برای هر سطح بطور جداگانه ارائه می شوند که می توان از آنها برای کار کلاسی یا کار در منزل استفاده کرد.
مثال های دانش افزای آنلاین به زبان آموزان کمک می کند تا از بکاربردن اشتباهات رایج اجتناب کنند.

دسترسی به آزمون های آنلاین آزمایشی آیلتس در بانک سوالات به زبان آموزان این امکان را می دهد تا با آزمون آشنا شوند.

با کتاب های Mindset فراگیران می توانند با دقت کم نظیری مسیر متناسب با نیازهای خود را انتخاب کنند.

انتخاب موضوع-محور درس های کتاب با پوشش هر چهار مهارت به فرد کمک می کنند تا آنچه می خواهد را به آسانی به دست آورد.

تمرین آنلاین مهارتهای دانشگاهی ارائه شده در این کتاب ها به دانشجویان برای شروع دوره های دانشگاهی اعتماد به نفس لازم را می دهد.

هر درس تمرین های آنلاین اضافی در زمینه صحبت کردن ، نوشتن ، خواندن ، گوش دادن و گرامر و واژگان ارائه می دهد تا زبان آموزان بتوانند روی مهارت های ضعیف تر خود بیشتر تمرین کنند.

 

در این مورد دیدگاه تان را بیان نمایید

 • پریا باسلام دوره تافل وایلتس درهمه. آموزشگاههای کیش وجود دارد ؟آیا تافل پیش نیاز ایلتس است؟؟

 • مدیر سامانه با سلام دوره های آمادگی آزمون تافل یا آیلتس در دفتر مرکزی بصورت آنلاین و در برخی نمایندگی ها برگزار می گردد. خیر، دوره آمادگی آزمون تافل مجزا از دوره آمادگی آزمون آیلتس می باشد.

 • الیاس سلام وقت بخیر . برای دوره فوندیشن قیل از مایندست چه کتابی کار میشود؟

 • مدیر سامانه با سلام و احترام کتاب Cambridge English Mindset For IELTS Foundation تدریس میشود

 • هانا سلام من دانش آموز موسسه کیش حکیمیه هستم ..دو سال هست که دارم زبان میخونم و الان کتاب pre_intermediate بخش 5هستم ..برای شرکت در آزمون آیلتس خود آموزشگاه کلاس برگزار میکنه؟ و چقدر زمان میبره؟و حدودا چقدر هزینه میخواد؟..آزمون جنرال آیلتس تو خود آموزشگاه برگزار میشه ؟؟.... در نهایت اگر در چه سطحی باشیم میتونیم تو خود آموزشگاه معلم باشیم و چه شرایطی داره ..

 • مدیر سامانه با سلام و احترام بله دفتر مرکزی موسسه کیش کلاسهای آمادگی آزمون آیلتس داره، هزینه اش از 312000 تومان آغاز میگردد، 4 تا کتاب است که هر کتاب 4 ترم زمان میبرد، آزمون در موسسه برگزار نمیشود. برای مدرس شدن هم نیاز است که سطوح پیشرفته باشید تا بتوانید در آزمون کتبی و شفاهی ورودی نمره لازم را کسب نمایید. مشاوره: 02141592222

 • علی اصغر سلام . من سطح مبتدی هستم میخواستم ببینم میشه از mindset foundation شروع کنم

 • مدیر سامانه با سلام و احترام، کاربر گرامی نیاز هست شما برای ثبت نام در آیلتس تا سطح اینترمدیت را خوانده باشید

 • علی سلام .وقتتون بخیر .من سطح مبتدی هست ام . آیا میتونم Found A شرکت کنم یا قبلش باید دوره های عمومی رو طی کنم

 • مدیر سامانه با سلام واحترام، نیاز است شما حداقل تا سطح اینترمدیت را بخوانید سپس در دوره ذکر شده ثبت نام نمایید

 • mori سلام ببخشید کسی اگه برای ایلتس چند ترم رو گذرونده باشه بعدش بخواد دوره های خصوصی شرکت کنه باید تعیین سطح بده؟

 • مدیر سامانه با سلام اگر در موسسه خودمون گذرانده باشند نیازی به تعیین سطح نیست

 • Z.bekiyasay سلام ببخشید برای اینکه از مبتدی شروع کنیم و بخواهیم فشرده بخونیم و ایلتس بگیریم کلا چقدر زمان میبره؟؟؟

 • مدیر سامانه سلام وقت بخیر سئوال تان نیاز به اطلاعات بیشتری دارد، جهت اخذ مشاوره با شماره 02141592222 تماس حاصل فرمایید

 • Z.bekiyasay سلام ببخشید برای اینکه از مبتدی شروع کنیم و بخواهیم فشرده بخونیم و ایلتس بگیریم کلا چقدر زمان میبره؟؟؟

 • علی سلام خسته نباشید برای کسی که زبان کاملا مبتدی هست و تازه میخواهد شروع کند چند سال زمان میبرد تا به مدرک ایلتس برسد؟

 • مدیر سامانه سلام وقت بخیر، سئوالاتون خیلی کلی هست پیشنهاد میکنم برای اخذ مشاوره تماس بگیرید تا کامل بتوانیم راهنمایی تان کنیم. با سپاس از ثبت دیدگاه شما 02141592222

 • دایانا سلام وقتتون بخیر من زبان آموز آموزشگاه کیش (تهرانپارس) هستم و کتاب Upper_Intermediate رو میخونم. میخواستم بدونم که برای شرکت در دوره آیلتس باید آزمون تعیین سطح بدم؟

 • مدیر سامانه سلام وقت شما هم بخیر، اگر وقفه نداشته باشید و زبان آموز شعب خودمان باشید سوابقتون در پرتال موجود است ونیازی به تعیین سطح نیست. موفق باشید

 • سارینا سلام این کلاس ها به طور فشرده چقدر طول میکشه؟

 • مدیر سامانه با سلام، کل کتابهای آیلتس 16 ترم است که به صورت ترمیک حدود 2 سال زمان میبرد و به صورت فشرده خصوصی این زمان به 1 سال کاهش میابد البته خیلی بستگی به سطح زبان آموز دارد واین زمانها قابل تغییر است.

 • مهرداد سلام دوره فشرده خصوصی 4 ماهه ایلتس هم برگزار میکنید هر کدام از کتاب های mindset نیاز به چند جلسه آموزشی دارند

 • مدیر سامانه سلام وقت بخیر بله دوره خصوصی هم برگزار میشود. جهت اخذ مشاوره با ما تماس بگیرید 02141592222

 • فاطمه دوره کامل آیلتس چند وقت طول میکشه؟

 • مدیر سامانه با سلام، حدود دو سال زیرا دوره کامل طی 16 ترم برگزار میگردد

 • فاطمه دوره کامل آیلتس چند وقت طول میکشه؟

 • ساناز ساسان سلام من الان كلاس پري اينترميديت پارت ٣هستم ميخوام iels بخونم

 • مدیر سامانه با سلام زبان آموز گرامی خواهشمند است جهت اخذ مشاوره رایگان برای کلاسهای آیلتس با شماره 02141592222 تماس حاصل فرمایید

 • آفاق اعتمادی در کلاسهای عمومی در چه سطحی باید باشیم تا بتوانیم در IELTS FOUNDATION شرکت کنیم؟

 • مدیر سامانه با سلام کاربر گرامی شما برای ورود به این کلاس باید حداقل به سطح Pre intermediate مسلط باشید

 • گندم سلام روزتون بخیر میشه بفرمایید که هرکدوم از دوره ها معادل چه آیلتسی است ؟

 • گندم مفید بود

 • کاربر ممنونم ، تشکر از شما

 • ناشناس اطلاعات خوب بود

* نام خود را وارد نمایید .
لغو
*دیدگاه تان را بیان نمایید .

شرکت در آزمون آنلاین
شما قبلا در این آزمون شرکت نموده اید
کد ملی معتبر نمیباشد
شماره همراه معتبر نمیباشد

دریافت محتوای آموزشی موسسه زبان کیش

برای دریافت اخرین محتوای آموزشی و اخبار موسسه زبان کیش ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید: