دوره آیلتس

سامانه جهانی ارزشیابی زبان انگلیسی (IELTS) جهت سنجش میزان آمادگی داوطلبان برای ادامه تحصیل، فراگیری مهارتهای تخصصـی و یا کار و اقامت در کشـورهای انگلیسی زبان طراحی شده است. این آزمون دارای 9 سطح نمره، برای مشخص کردن سطح توانمندی زبانی داوطلبان است. نمره ی 1 نشان دهنده فردی با پایین ترین سطح زبان انگلیسی است و نمره ی 9 فردی را با بالاترین سطح زبانی (در حد زبان مادری) نشان می دهد. در این آزمون نیم نمره هم دیده می شود (مانند 6.5). دانشگاه ها معمولا نمره ای بین 6 و 7 از داوطلبان خود می خواهند. آنها گاهی برای پذیرش افراد در هر بخش یک حداقل نمره ای را می خواهند.

امتحان آیلتس به دو شکل برگزار می گردد:

نوع آکادمیک این امتحان برای افرادی مناسب است که به منظور ادامه تحصیل یا فراگیری مهارت های تخصصـی درخواست پذیرش داده اند و نوع جنرال آن برای مهاجرانی است که به کشورهای استرالیا، کانادا و بریتانیا مهاجرت کرده و می خواهند در دوره های دبیرستان یا فنی حرفه ای شرکت کنند و یا به تجربه کاری در یک محیط انگلیسی زبان نیاز دارند. هر دو شکل این امتحان ارزیابی معتبر و دقیقی از 4 مهارت زبانی (شنیداری، نوشتاری، خواندن و صحبت کردن) ارائه می دهد.

امتحان آیلتس در بسیاری از کشورها از جمله استرالیا، کانادا، ایرلند، نیوزیلند، بریتانیا و ایالات متحده، مورد تایید دانشگاه ها و کارفرمایان است. این امتحان هم چنین مورد تائید شرکت های دولتی و ادارات مهاجرت است.

امتحان فوق دارای 4 بخش است:

1. بخش شنیداری- 4 قسمت است، 40 گزینه دارد و 30 دقیقه زمان برای آن درنظر گرفته شده است.

2. بخش صحبت کردن- مصاحبه که حداکثر 15 دقیقه زمان آن است.

3. بخش خواندن- برای مدل آکادمیک و جنرال متفاوت است- 3 قسمت و 40 گزینه دارد؛ 60 دقیقه زمان برای آن درنظر گرفته شده است.

4. بخش نوشتاری- برای مدل آکادمیک و جنرال متفاوت است- 2 قسمت و 40 گزینه دارد؛ زمان آن 60 دقیقه است.

بخش های شنیداری، نوشتاری و خواندن در یک روز برگزار می گردد اما بخش صحبت کردن آن یک روز دیگر در همان هفته برگزار خواهد شد.

کتاب دوره: Mindset for IELTS

با کتاب های Mindset به فضایی قدم می گذارید که آیلتس را به راحتی لمس می کنید. این کتاب ها به فراگیران کمک می کند تا به بهترین نتیجه ممکن در آزمون دست یابند. 
کتاب های
Mindset این قابلیت را دارند تا متناسب با نیازهای فردی فراگیران برنامه ریزی شوند. Mindset که توسط طراحان آزمون IELTS نوشته شده است و دوره ای چند سطحی است، ضمن ارتقاء مهارت های زبان انگلیسی فراگیران آنها را به طور کامل برای روز آزمون آماده می کند.

Mindset، دوره ای 4 سطحی از دانشگاه کمبریج است که فرد را کاملا وارد فضای آزمون آیلتس می کند. ترکیب منحصر به فرد این کتاب ها با قراردادن محتوای چاپی و آنلاین در کنار هم این امکان را فراهم می کند که طول دوره و تمرکز روی هر مهارت را متناسب با نیاز زبان آموزان تنظیم کنید. درس های کتاب، موضوعی انتخاب شده اند، هر چهار مهارت را پوشش می دهند و به فرد کمک می کنند تا آنچه می خواهد را به آسانی به دست آورد. هر سطح استراتژی های یادگیری ، تمرین های مهارتی و آزمون محور را در برمی گیرد و به زبان آموزان کمک می کند تا به نمره مدنظر خود دستیابند. در نمونه های ارائه شده برای مهارت های آنلاین تمرین اضافی ارائه می گردد و مثال های دانش افزا به زبان آموزان کمک می کند تا از بکاربردن اشتباهات رایج اجتناب کنند. این دوره با فراهم کردن امکان دسترسی به تست های معتبر آنلاین و تمرین های متعدد در بانک سوالات، برای دانشجویانی که برای آزمون آکادمیک آماده می شوند بسیار مناسب است، Mindset با توجه به نیاز اساتید آیلتس طراحی شده، از اساتید جدید پشتیبانی و آنها را راهنمایی می کند. کتاب های Mindset با ایجاد پیوند بین فعالیتها و آزمون به زبان آموزان حداکثر اعتماد به نفس ممکن را می دهد.

 

ویژگی های کلیدی

با بیش از 150 تمرین هدفمند در هر سطح به زبان آموزان کمک می کند تا عملکرد خود را در آزمون به حداکثر برسانند.

تمرین های آنلاین برای مهارت های گفتاری، شنیداری، خواندن و نوشتن در کنار گرامر و واژگان برای هر سطح بطور جداگانه ارائه می شوند که می توان از آنها برای کار کلاسی یا کار در منزل استفاده کرد.
مثال های دانش افزای آنلاین به زبان آموزان کمک می کند تا از بکاربردن اشتباهات رایج اجتناب کنند.

دسترسی به آزمون های آنلاین آزمایشی آیلتس در بانک سوالات به زبان آموزان این امکان را می دهد تا با آزمون آشنا شوند.

با کتاب های Mindset فراگیران می توانند با دقت کم نظیری مسیر متناسب با نیازهای خود را انتخاب کنند.

انتخاب موضوع-محور درس های کتاب با پوشش هر چهار مهارت به فرد کمک می کنند تا آنچه می خواهد را به آسانی به دست آورد.

تمرین آنلاین مهارتهای دانشگاهی ارائه شده در این کتاب ها به دانشجویان برای شروع دوره های دانشگاهی اعتماد به نفس لازم را می دهد.

هر درس تمرین های آنلاین اضافی در زمینه صحبت کردن ، نوشتن ، خواندن ، گوش دادن و گرامر و واژگان ارائه می دهد تا زبان آموزان بتوانند روی مهارت های ضعیف تر خود بیشتر تمرین کنند.

 

در این مورد دیدگاه تان را بیان نمایید

  • ساناز ساسان سلام من الان كلاس پري اينترميديت پارت ٣هستم ميخوام iels بخونم

  • مدیر سامانه با سلام زبان آموز گرامی خواهشمند است جهت اخذ مشاوره رایگان برای کلاسهای آیلتس با شماره 02141592222 تماس حاصل فرمایید

  • آفاق اعتمادی در کلاسهای عمومی در چه سطحی باید باشیم تا بتوانیم در IELTS FOUNDATION شرکت کنیم؟

  • مدیر سامانه با سلام کاربر گرامی شما برای ورود به این کلاس باید حداقل به سطح Pre intermediate مسلط باشید

  • گندم سلام روزتون بخیر میشه بفرمایید که هرکدوم از دوره ها معادل چه آیلتسی است ؟

  • گندم مفید بود

  • کاربر ممنونم ، تشکر از شما

  • ناشناس اطلاعات خوب بود

* نام خود را وارد نمایید .
لغو
*دیدگاه تان را بیان نمایید .

شرکت در آزمون آنلاین
شما قبلا در این آزمون شرکت نموده اید
کد ملی معتبر نمیباشد
شماره همراه معتبر نمیباشد

دریافت محتوای آموزشی موسسه زبان کیش

برای دریافت اخرین محتوای آموزشی و اخبار موسسه زبان کیش ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید: