دوره زبان انگلیسی نوجوانان

مؤسسه آموزشی علوم و فنون کیش همواره در انتخاب و معرفی کتب آموزشی زبان در کشور پیشرو بوده است. در خصوص مقطع نوجوانان با بکارگیری سری کتب Solutions Third Edition برای اولین بار در کشور، آموزش را در این مقطع سنی متحول نمود. با توجه به اهمیت به‌روزرسانی کتب آموزشی در مؤسسه علوم و فنون کیش، از سال 1397، ویرایش سوم این کتاب‌ها مورد بهره برداری قرار گرفته است.

اکنون ویرایش سوم کتاب Solutions از انتشارات آکسفورد در دسترس می باشد. این کتاب پرفروش محتوای جذابی از متد موفق ویرایش قبلی را برای نوجوانان فراهم کرده و  دروس شنیداری کامل و جدیدی همراه با درس‌های Word Skills عرضه نموده است. سرفصل های جدید این کتاب به زبان آموزان اجازه می دهند تا بر مهارت های کلیدی شنیداری تسلط یافته، دایره لغات خود را گسترش داده و با اعتماد به نفس بیشتری ارتباط گیرند.

کتاب Solutions  زبان آموزان را به یادگیرنده هایی فعال تبدیل می‌کند. با ارائه فرصت های یادگیری مختلف و غنی برای تمامی طیف‌های مهارتی و دوره مطالب از طریق تمرین‌های extension و revision این کتاب به زبان آموزان حس پیشرفت در تمامی سطوح را می دهد. 

 

در این مورد دیدگاه تان را بیان نمایید

  • m سلام من تا intermediate كانون زبان ايران بودم و الان ميخوام كيش بيام بايد مدرك دوره نوجوانانم رو داشته باشم يا نيازي نيست؟؟

  • مدیر سامانه سلام .ارائه مدرک دوره های گذشته شده الزامی ندارد.در هر صورت از شما امتحان تعیین سطح بعمل می آید.

  • Negin سلام من یکی از زبان آموزآن تون هستم میخوانم بدونم چه طور میتوانم کارنامه فاینالم رو ببینم ؟

  • مجید سلام ، دختر من 11 ساله هستش و تازه می خواد زبان رو شروع کنه و هیچ پیش زمینه ای نداره می خوام بدونم که باید از همین سطح نوجوانان شروع کنه ؟

  • مدیر سامانه سلام .خواهشمند است جهت راهنمایی بیشتر به کارشناس یکی از شعب مراجعه فرمائید تا جهت تعیین سطح فرزندتان ،اقدام کنند.

  • Fatemeh سلام من یکی از زبان آموزان موسسه هستم یک سوال داشتم : شرایط سنی من این اجازه رو بهم میده که دوره نوجوان رو تا لول آخر بگذرونم یعنی نیازی نیست قبل از تموم کردن دوره نوجوان به دوره بزرگسال مراجعه کنم می خواستم بدونم که من بعد از تموم کردن ترم نوجوان میتونم آزمون های آیلتس و تافل رو بدم و مدرک بگیرم یا اینکه باید دوره بزرگسال رو هم بگذرونم؟

  • مدیر سامانه سلام.خواهشمند است جهت کسب اطلاع از شرایط آزمون با واحد آموزش به شماره 88874783 تماس حاصل فرمائید تا همکاران شما رو راهنمایی کنند.

* نام خود را وارد نمایید .
لغو
*دیدگاه تان را بیان نمایید .

شرکت در آزمون آنلاین
شما قبلا در این آزمون شرکت نموده اید
کد ملی معتبر نمیباشد
شماره همراه معتبر نمیباشد