افتتاح نمایندگی موسسه آموزشی علوم و فنون کیش در شهر مسقط – کشور عمان

به گزارش روابط عمومی موسسه آموزشی علوم و فنون کیش ، نمایندگی این موسسه در شهر مسقط – کشور عمان آغاز به کار کرد.
افتتاح نمایندگی موسسه آموزشی علوم و فنون کیش در شهر مسقط – کشور عمان

دکتر حسینعلی تقی تهرانی مدیرعامل موسسه آموزشی علوم و فنون کیش ضمن اعلام این خبر افزود   : در راستای توسعه دیپلماسی فرهنگی و تحقق منویات مقام معظم رهبری در سال اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل ، موسسه آموزشی علوم و فنون کیش با حمایت آقای دکتر مونسان ریاست سازمان منطقه آزاد کیش اقدام به گشایش دفتر نمایندگی با مشارکت بخش خصوصی در شهر مسقط نمود .

دکتر تهرانی صادرات محصولات فرهنگی ، فراهم نمودن بستر اشتغال جوانان نخبه و توانمند در حوزه های مدیریت بحران ، مدیریت مالی ، مدیریت منابع انسانی ، آموزش های مهارتی و برگزاری کارگاههای آموزشی در زمینه های بانکی و بیمه این مرکز با حمایت سازمان منطقه آزاد کیش را از اهداف تاسیس این نمایندگی در کشور عمان عنوان کرد .

مدیرعامل موسسه آموزشی علوم و فنون کیش اعلام کرد که در نظر است تا با همکاری سازمان ها و ادارات آموزش عالی و آموزش و پرورش کشور عمان دوره های تخصصی در جزیره زیبای کیش و شهر مسقط بصورت تورهای آموزشی و مهارتی برگزار شود . امیدواریم بتوانیم از ظرفیت نیروهای متخصص جوان ایرانی در اجرای این برنامه ها بهره گیری نماییم .

گفتنی است این نمایندگی با حضور مدیران ارشد موسسه آموزشی علوم و فنون کیش و مقامات شهر مسقط روز جمعه بیست و ششم تیرماه افتتاح گردید.

در این مورد دیدگاه تان را بیان نمایید

* نام خود را وارد نمایید .
لغو
*دیدگاه تان را بیان نمایید .

شرکت در آزمون آنلاین
شما قبلا در این آزمون شرکت نموده اید
کد ملی معتبر نمیباشد
شماره همراه معتبر نمیباشد