برگزاری کارگاه‌های آموزشی "آشنایی با قوانین و مقررات اداره مناطق آزاد" و "اصول و فنون مذاکره"در جزیره کیش

دو کارگاه آموزشی "آشنایی با قوانین و مقررات اداره مناطق آزاد" و "اصول و فنون مذاکره" توسط موسسه آموزشی علوم و فنون کیش برگزار شد.
برگزاری کارگاه‌های آموزشی "آشنایی با قوانین و مقررات اداره مناطق آزاد" و "اصول و فنون مذاکره"در جزیره کیش

   به گزارش روابط عمومی موسسه آموزشی علوم و فنون کیش،  روز پنج شنبه مورخ 14شهریور 98، کارگاه آموزشی "آشنایی با قوانین و مقررات اداره مناطق آزاد " به همت موسسه آموزشی علوم و فنون کیش و به درخواست معاونت توسعه مدیریت سازمان منطقه آزاد کیش، در جزیره کیش، اداره آموزش و پژوهش، سالن شهید مطهری برگزار شد.

 این کارگاه آموزشی با هدف آشنایی معاونین، مدیران و کارکنان سازمان منطقه آزاد کیش و شرکت‌های تابعه، با قوانین و مقررات اداره مناطق آزاد تجاری و صنعتی، به منظور تسریع در انجام امور زیربنایی، عمرانی، توسعه اقتصادی و حضور فعال دربازارهای منطقه‌ای و جهانی برگزار گردید.

 شرکت کنندگان در این کارگاه، با موافقت نامه‌ها و کنوانسیوان‌های بین المللی، آیین نامه‌ها، تصویب نامه‌ها و مصوبات شورای عالی مناطق آزاد تجاری صنعتی و دبیرخانه آن شورا آشنا شدند. مدرسین این دوره آقایان شهرام موسوی شاهرودی مشاور معاون حقوقی و امور مجلس دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و محسن پور احمدی مدیر حقوقی آن دبیرخانه بودند.

لازم به ذکر است در این روز، ششمین دوره کارگاه آموزشی ویژه اصحاب رسانه با موضوع اصول و فنون مذاکره نیز، به درخواست معاونت محترم فرهنگی و اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش برگزار گردید.

در این مورد دیدگاه تان را بیان نمایید

* نام خود را وارد نمایید .
لغو
*دیدگاه تان را بیان نمایید .

شرکت در آزمون آنلاین
شما قبلا در این آزمون شرکت نموده اید
کد ملی معتبر نمیباشد
شماره همراه معتبر نمیباشد