برگزاری کارگاه‌های آموزشی "آشنایی با قوانین و مقررات اداره مناطق آزاد" و "اصول و فنون مذاکره"در جزیره کیش

دو کارگاه آموزشی "آشنایی با قوانین و مقررات اداره مناطق آزاد" و "اصول و فنون مذاکره" توسط موسسه آموزشی علوم و فنون کیش برگزار شد.
برگزاری کارگاه‌های آموزشی "آشنایی با قوانین و مقررات اداره مناطق آزاد" و "اصول و فنون مذاکره"در جزیره کیش

   به گزارش روابط عمومی موسسه آموزشی علوم و فنون کیش،  روز پنج شنبه مورخ 14شهریور 98، کارگاه آموزشی "آشنایی با قوانین و مقررات اداره مناطق آزاد " به همت موسسه آموزشی علوم و فنون کیش و به درخواست معاونت توسعه مدیریت سازمان منطقه آزاد کیش، در جزیره کیش، اداره آموزش و پژوهش، سالن شهید مطهری برگزار شد.

 این کارگاه آموزشی با هدف آشنایی معاونین، مدیران و کارکنان سازمان منطقه آزاد کیش و شرکت‌های تابعه، با قوانین و مقررات اداره مناطق آزاد تجاری و صنعتی، به منظور تسریع در انجام امور زیربنایی، عمرانی، توسعه اقتصادی و حضور فعال دربازارهای منطقه‌ای و جهانی برگزار گردید.

 شرکت کنندگان در این کارگاه، با موافقت نامه‌ها و کنوانسیوان‌های بین المللی، آیین نامه‌ها، تصویب نامه‌ها و مصوبات شورای عالی مناطق آزاد تجاری صنعتی و دبیرخانه آن شورا آشنا شدند. مدرسین این دوره آقایان شهرام موسوی شاهرودی مشاور معاون حقوقی و امور مجلس دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و محسن پور احمدی مدیر حقوقی آن دبیرخانه بودند.

لازم به ذکر است در این روز، ششمین دوره کارگاه آموزشی ویژه اصحاب رسانه با موضوع اصول و فنون مذاکره نیز، به درخواست معاونت محترم فرهنگی و اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش برگزار گردید.

در این مورد دیدگاه تان را بیان نمایید

* نام خود را وارد نمایید .
لغو
*دیدگاه تان را بیان نمایید .

شرکت در آزمون آنلاین
شما قبلا در این آزمون شرکت نموده اید
کد ملی معتبر نمیباشد
شماره همراه معتبر نمیباشد

دریافت محتوای آموزشی موسسه زبان کیش

برای دریافت اخرین محتوای آموزشی و اخبار موسسه زبان کیش ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید: