نشست هماهنگی برگزاری دوره های آموزش فرهنگ کیشوندی به صورت مجازی

نشست هماهنگی برگزاری دوره های آموزش فرهنگ کیشوندی به صورت مجازی

به گزارش روابط عمومی موسسه علوم و فنون کیش روز سه شنبه مورخ 13 خرداد ماه 1399 اولین نشست برگزاری مجازی دوره های آموزش فرهنگ کیشوندی  با حضور سعید پورعلی معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش، مسعود توفیقی مدیرعامل و عضوهیات مدیره موسسه علوم و فنون کیش، ملک بهمن شیردل مدیرامور اجتماعی سازمان، احسان سلیم پور رئیس دفتر موسسه علوم و فنون کیش و بهمن خانی رئیس اداره نظارت بر مراکز آموزشی منطقه آزاد کیش برگزار شد. 

در این نشست دکتر توفیقی ظرفیت ها و امکانات موسسه علوم و فنون کیش در برگزاری دوره های آموزشی به صورت مجازی بیان نمود. همچنین دکتر پورعلی ضمن اشاره به سابقه دوره های آموزشی فرهنگ کیشوندی در 5 سال گذشته و اضطرار و شرایط پیش آمده به علت شیوع ویروس کرونا، بر ضرورت بازنگری و به روزرسانی محتوای دوره های فرهنگ کیشوندی و استفاده از ظرفیت‌های موسسه علوم و فنون کیش برای اجرای دوره ها به صورت مجازی اشاره و تاکید کرد.

بر این اساس با لحاظ تمهدیدات لازم از قبیل تشکیل گروه آموزش فرهنگ کیشوندی، بازنگری محتوا و تدوین نظام جامع آموزش فرهنگ کیشوندی این دوره ها از تیرماه سال 99 به صورت مجازی برگزار خواهد شد.

در این مورد دیدگاه تان را بیان نمایید

* نام خود را وارد نمایید .
لغو
*دیدگاه تان را بیان نمایید .

شرکت در آزمون آنلاین
شما قبلا در این آزمون شرکت نموده اید
کد ملی معتبر نمیباشد
شماره همراه معتبر نمیباشد