آغاز ثبت نام ترم پاییز آموزش آنلاین زبان موسسه علوم و فنون کیش

آغاز ثبت نام ترم پاییز آموزش آنلاین زبان موسسه علوم و فنون کیش

به گزارش روابط عمومی موسسه آموزشی علوم و فنون کیش ثبت نام ترم پاییز کلاس‌های آنلاین آموزش زبان موسسه علوم و فنون کیش صبح روز دوشنبه مورخ سوم شهریورماه ۱۳۹۹ آغاز شد.

مسعود توفیقی مدیرعامل موسسه علوم و فنون کیش در این خصوص گفت: از ابتدای سال جاری و پس از شیوع ویروس کرونا و در پی تعطیلی مدارس و مراکز آموزشی، موسسه علوم و فنون کیش به عنوان مسئولیت اجتماعی خود سیستم آموزش آنلاین زبان‌های خارجی را راه اندازی کرد و در کنار آن به همت اساتید موسسه اقدام به تولید محتوای مجازی نمود و وارد عرصه جدیدی از فعالیت‌های آموزشی شد. اکنون پس از برگزاری موفقیت آمیز این کلاس‌ها طی دو ترم بهار و تابستان از ۱۸ شهریور ماه کلاس‌های آنلاین ترم پاییز آغاز خواهد شد.

توفیقی در ادامه در خصوص پلتفرم آموزش آنلاین موسسه علوم و فنون کیش گفت: نرم افزار مورد استفاده در آموزش آنلاین موسسه کم‌ترین مصرف حجم اینترنت را داشته و مدرس و زبان آموز در کلاس‌هایی با ظرفیت محدود و تعاملی می‌توانند با یکدیگر ارتباط دوسویه داشته و مکالمه نمایند.

وی همچنین افزود یکی از مهم‌ترین اقدامات صورت گرفته در یک سال اخیر در راستای تکریم و پاسخگویی به زبان‌آموزان عزیز راه‌اندازی واحد ارتباط با مشتریان موسسه بوده است که هم اکنون از طریق تلفن گویا، پاسخگوی آنلاین وبسایت، نظرسنجی‌های مختلف و سایر کانال‌های ارتباطی بازخورد و نظرات مشتریان ثبت و در اسرع وقت به آن‌ها پاسخ داده می‌شود.

کلیه علاقمندان در تمامی سنین می‌توانند جهت یادگیری زبان‌های خارجی از جمله انگلیسی، روسی و آلمانی با مراجعه به وبسایت موسسه علوم و فنون کیش به نشانی kish-ist.net و یا تماس با واحد ارتباط با مشتریان به شماره ۰۲۱۴۱۵۹۲۲۲۲ از امکان مشاوره رایگان برخوردار شوند.

همچنین کلیه عزیزان می توانند از طریق صفحه اینستاگرام موسسه کیش به نشانی www.instagram.com/kishistgram  آخرین اخبار و ویدئوهای آموزشی را مشاهده نمایند.

در این مورد دیدگاه تان را بیان نمایید

* نام خود را وارد نمایید .
لغو
*دیدگاه تان را بیان نمایید .

شرکت در آزمون آنلاین
شما قبلا در این آزمون شرکت نموده اید
کد ملی معتبر نمیباشد
شماره همراه معتبر نمیباشد